• Gazetka "Tornister"

• Nasze sukcesy

"Tornister" II w powiecie

W dniu 20 V 2019r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Sulejówku odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Powiatowego na Najlepszą Gazetkę Szkolną, pod Patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek.

Zespół Redakcyjny "Tornistra" zajął II miejsce.

• W XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM Forum Pismaków 2016 zajęliśmy IV miejsce w kategorii szkół podstawowych.

• W XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM Forum Pismaków 2015 otrzymaliśmy tytuł laureata i zajęliśmy III miejsce w kategorii szkół podstawowych.

• W I Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych promujących powiat miński nasza gazetka "Tornister" zdobyła I miejsce.
              3 maja 2010r. z rąk starosty mińskiego Pana Antoniego Tarczyńskiego dostaliśmy statuetkę i nagrodę - aparat cyfrowy.

• W czerwcu 2009r. otrzymaliśmy tytuł laureata konkursu "Redaktor - Uczeń". Jest to konkurs organizowany przez "Tygodnik Siedlecki" we współpracy z siedlecką delegaturą Kuratorium Oświaty. W kolejnych czterech edycjach konkursu (rok szk. 2009/2010; 2010/2011, 2011/2012 i 2012/2013) również zdobyliśmy tytuł laureata czyli jesteśmy pięciokrotnym laureatem konkursu.

• 19 X 2012r. w Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych "Młodzi Dziennikarze - Papieżowi"(w kategorii: szkoły podstawowe kl. IV - VI) nasza gazetka "Tornister" zdobyła I miejsce.