• Wiadomości sportowe

• Rok szkolny 2019/2020

NAJLEPSZE W POWIECIE!

Drużyna dziewcząt po piłkarskich zmaganiach awansowała do regionu!

We wrześniu i październiku bieżącego roku odbyły się powiatowe rozgrywki w piłce nożnej. Nasze dziewczęta – uczennice klas VII i VIII, zajęły I miejsce w powiecie mińskim i awansowały do regionu.

Wyniki:

Po pierwszej rundzie rozgrywek:

SP Kałuszyn - SP1 MM  2:0

SP Kałuszyn - SP2 MM  4:1

Rozgrywki finałowe:

SP Kałuszyn - SP6 MM  4:0

SP Kałuszyn - SP3 MM  1:1

SP 2 MM – Kałuszyn 1:4

Skład drużyny: Maja Ołowska, Ania Piotrowska, Nikola Wąsak, Weronika Witowska, Paulina Troć, Oliwia Więcławek, Natalia Pietrzkiewicz, Wiktoria Parol, Ola Grabarek, Angelika Ciborowska.

Bramki strzeliły: Ania Piotrowska – aż 8!, Maja Ołowska – 2 i Weronika Witowska – 1.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy za Was kciuki!

oprac. opiekun drużyny p. Jacek Chodubski

• Mecz „Północ-Południe 2018"

Dnia 13 września 2019 roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w duchu sportowej rywalizacji uczcili pamięć żołnierzy, poległych w walkach pod Kałuszynem we wrześniu 1939r.

Wyrazem szacunku był mecz piłki nożnej "Kałuszyn Północ - Kałuszyn Południe", rozgrywany już po raz 17. Minuta ciszy poprzedziła piłkarskie spotkanie.

Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach: dziewczęta kl. V-VIII , chłopcy kl. V- VI, chłopcy kl. VII-VIII.

Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny "Kałuszyn Północ" po wygraniu dwóch spotkań.

Zdjęcia z meczu – w "Fotogalerii".

oprac. p. Jacek Chodubski