27 Finał WOŚP 2019

Znalezione obrazy dla zapytania wośp 2019

Jesteście Państwo wspaniali. Nie wiemy, jak to się stało, ale mimo niesprzyjającej pogody, mimo zamkniętych sklepów znów pobiliśmy rekord. Sztab w Kałuszynie  zebrał 47 213zł. Nie udałoby się uzyskać tylu pieniędzy gdyby nie nasi wspaniali wolotariusze, którzy zebrali do puszek 24.073,02 zł Pozostałe pieniądze to utarg z loterii fantowej, kiermaszu rękodzieła, kiermaszu książek, kawiarenki, turnieju tenisa stołowego i wspaniałej licytacji, podczas której pokazaliście Państwo, że umiecie się bawić i nie zapominacie o nadrzędnym celu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jakim jest zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci. WSZYSTKIM, KTÓRZY "GRALI" Z NAMI W ORKIESTRZE DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy do fotogalerii:

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

28 grudnia przedstawiciele naszego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy byli w siedzibie Fundacji WOŚP w Warszawie. Przygotowali identyfikatory dla 50 wolontariuszy wśród których oprócz uczniów z gminy Kałuszyn jest 9 uczniów ze szkoły z Janowa współpracującej z nami od kilku lat. Mamy już puszki do kwestowania, identyfikatory i gadżety orkiestrowe.

Jesteśmy gotowi do działań w 27 Finale 13 stycznia 2019 r. W programie tych działań:

- Kwestowanie wolontariuszy do orkiestrowych puszek na rzecz małych dzieci od wczesnych godzin porannych do wieczora

- Imprezy towarzyszące w Domu Kultury : występy kałuszyńskich przedszkolaków „Mali dla małych”, Kawiarenka „Pod kolorowym motylem” zaproponuje spędzenie czasu przy kawie, herbatce i słodkich pysznościach , Loteria „Z bączkiem w tle” zaoferuje wiele niespodzianek dla najmłodszych i dla tych starszych, na Kiermaszu Rozmaitości „Artystyczne cudeńka od serca” można będzie zakupić prace rękodzielnicze i plastyczne, KONCERT FINAŁOWY w wykonaniu naszych zespołów tanecznych i wokalistów odbędzie się pod hasłem „Obudż w sobie dziecko” . W trakcie koncertu zostaną zlicytowane gadżety orkiestrowe i przedmioty od darczyńców. Mamy już między innymi szalik mistrz świata siatkówki z autografem Bartosza Kurka od p. Dariusza Przybyłko, obraz Maryli Wąsowskiej. Prosimy o więcej.

Na Kiermaszu książki dziecięcej zaś zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną można zostać posiadaczem najpiękniejszych książek, dla fanów sportu i chętnych do współzawodnictwa zorganizujemy Turniej Sportowy w hali sportowej Szkoły Podstawowej.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kałuszyn do wsparcia naszych działań i do uczestnictwa w Finale przy realizacji celu jaki nam przyświeca „Gramy dla małych dzieci, zbieramy fundusze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Szef sztabu Teresa Kowalska

Lista wolontariuszy 27. Finału WOŚP w Kałuszynie:

1. Alan Mroczek
  2. Aleks Janczak