• SKO

• Regulamin SKO- poznaj zasady oszczędzania!

1. Dowodem przynależności do SKO jest założenie konta, otrzymanie książeczki oszczędnościowej i legitymacji oraz dokonanie pierwszej wpłaty.

2. Na książeczkę SKO do opiekuna SKO uczeń może wpłacić jednorazowo nie mniej niż 1 zł i nie więcej niż 50zł.

3. Uczeń dokonuje wpłaty na książeczkę SKO do opiekuna SKO w ustalonym dniu tygodnia. (W naszej szkole codziennie).

4. Przyjęcie od ucznia pieniędzy opiekun potwierdza wpisem do książeczki SKO ucznia.

5. W razie jej zgubienia uczeń bezwzględnie musi zgłosić się do opiekuna SKO, który na podstawie stanu na e-koncie ma obowiązek wystawić nową książeczkę SKO z napisem „DUPLIKAT”.

6. Stan konta ucznia może być zasilany wpłatami osób trzecich o dowolną kwotę. Można to zrobić przelewem bankowym lub wpłatą w kasie banku.

7. Wypłaty w oddziale banku może dokonać jedynie rodzic lub prawny opiekun dziecka.

8. Opiekun SKO ma obowiązek przelać na konto ucznia wpłacone przez niego pieniądze w ciągu 24 godzin.

9. Wpłat i wypłat z książeczki SKO u opiekuna SKO może dokonywać tylko właściciel książeczki w ustalonym dniu tygodnia.

10. Jednorazowo u opiekuna SKO uczeń może podjąć ze swojego konta kwotę od 1 zł do 50 zł. O zamiarze wypłacenia oszczędności należy powiadomić opiekuna SKO z tygodniowym wyprzedzeniem.

11. Za systematycznie oszczędzających uważa się tych członków, którzy wpłacają na książeczkę SKO co najmniej raz w miesiącu.