• SKO

• bieżące informacje

ROK SZKOLNY 2016/17

Witamy po wakacyjnej przerwiesmileyBardzo miło spotkać się z Wami w nowym roku szkolnym.

Zachęcamy nowych uczniów do wstępowania w szeregi "Oszczędnej Ekipy". Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje u p. Jolanty Kopczyńskiej.

OSZCZĘDNA EKIPA PRAWIE W KOMPLECIEsmileySESJA ZDJĘCIOWA CZŁONKÓW SKO W ROKU SZKOLNYM 2016/17

UWAGA ! ! !

OD dnia 25.04.2016r. do odwołania z powodu nieobecności opiekuna SKO wstrzymane są wpłaty i wypłaty z kont uczniów. Można ich dokonać bezpośrednio w siedzibie Banku PKO BP.

Na naszym koncie bankowym zgromadzona jest kwota:

18 211,76 zł ! ! !

W przeliczeniu na jednego członka SKO w naszej szkole, daje to kwotę około 314 zł.

Na dzień dzisiejszy (11.01.2016r.) nasza Oszczędna Ekipa liczy 58 członków:

Abramowska Zofia

Włodarczyk Bartosz

Zagórska Kinga

Zagórska Weronika

Wśród naszych "zbieraczy' są osoby, które aktywnie gromadzą pieniądze na swoich kontach,ale są i tacy, którzy od początku nie wopłacili na SKO nic. Zachęcamy do wpłat.

W tej chwili na szkolnym koncie SKO znajduje się kwota

16 464,00 zł ! ! !

Podium wśród naszych SKO-wiczów przedstawia się następująco:

1. Zagórska Weronika

2. Wieniawa - Długoszowska Karolina

3. Zagórska Kinga

GRATULUJEMY ! ! !

W ostatnim czasie do grona Oszczędnej Ekipy dołączyło sześciu nowych członków.Są to:Duniec Martyna i Paulina, Goźlińska Aleksandra i Zofia, Jastrzębska Anna i Kusak Zuzanna:)

Stan oszczędności naszej SKO na dzień 29.11.2015 wynosi

Oby tak dalej ! ! !

Z przykrością donosimy,iż w ostatnim czasie skład naszej Oszczędnej Ekipy zmniejszył się o 11 osób. Są to uczniowie, którzy ukończyli trzynasty rok życia i według regulaminu nie mogą już należeć do SKO. Mogą za to przekształcić swoje dotychczasowe konto w Konto Pierwsze i dalej współpracować z Bankiem PKO BP. Dziękujemy za uczestnictwo w SKO i życzymy dalszych wysokich oszczędności na Koncie Pierwszym
            Weronice Kaczorek, Wiktorii Więcławek, Maćkowi Durce, Patrykowi Parolowi, Tomaszowi Wąsowskiemu, Aleksandrze Tkaczyk, Natalii Bogdan, Wiktorii Wikluk, Kacprowi Kwiejda, Amelii Kwiejda i Karolinie Mroczek.smiley

Od początku bieżącego roku szkolnego nasza Oszczędna Ekipa wzbogaciła się o 11 nowych członków.Są to: Boruciński Igor, Chabiera Natalia, Kurowska Zofia, Piotrowska Aleksandra, Przybyłko Oskar, Robak Nicolas, Rucińska Roksana, Sosińska Oliwia, Szczęśniak Jakub, Wąsowska Nikola i Wieniawa - Długoszowska Karolina.Bardzo się cieszymy, gratulujemy i życzymy zaoszczędzonych wysokich kwot.wink A na rozpatrzenie czekają już kolejne wnioskismileysmileysmiley

A jak już jesteśmy w temacie kwot, to na naszym koncie bankowym na dzień 01.10.2015r jest już -UWAGA...

11 870, 24 PLN

Super ! ! ! TAK TRZYMAĆ ! ! !

Na naszym koncie bankowym,                                                    na dzień dzisiejszy - 07.09.2015r.
                              znajduje się zawrotna kwota :

11077,90 zł yesyesyes

Serdecznie witamy naszą Oszczędną Ekipę w nowym roku szkolnym 2015/16. Mamy nadzieję,że będzie on obfitował w jeszcze większe kwoty Waszych oszczędności i w jeszcze większą liczbę członków SKO:) Zachęcamy do licznego wstępowania w szeregi naszej Ekipy (szczególnie najmłodszych uczniów z klas pierwszych). W tym roku opiekę nad SKO pełni p.Jolanta Kopczyńska

Na dzień dzisiejszy (17.04.2015) stan bankowego konta SKO naszej szkoły wynosi
                                                      10 759,59 zł smiley

Najwyższa zaoszczędzona kwota niezmiennie należy do Weroniki Zagórskiej.Gratulujemy i zachęcamy innych do próby pobicia rekordu Weroniki:)
            Luty 2015

Do dnia dzisiejszego udało nam się zaoszczędzić zawrotną sumę:

9 054,86 zł ! ! !

Lider oszczędzania ciągle ten  sam:) -

Weronika Zagórska

Kwiecień 2014

Kwota, jaką dotychczas zaoszczędzili uczniowie naszej szkoły należący do SKO, wynosi:

7847,78zł

Podczas wakacji, wszyscy SKO-wicze mogą dokonywać wpłat i wypłat w Oddziale PKO w Mińsku Mazowieckim ul. Armii Ludowej 22.

Czerwiec 2014r. -

Podsumowanie roku Szkolnego 2013/2014

Kwota jaką dotychczas zaoszczędzili wszyscy uczniowie należący do SKO, wynosi:

7635,02 zł

W całym roku szkolnym suma podniosła się o około 5000zł. yesOznacza to, że tyle pieniędzy wpłacili nasi uczniowie przez 10 miesięcy nauki. Liczba członków SKO znacznie się zwiększyła. Zapisało się 25 osób- to więcej niż było na początku roku szkolnego. Ubyło 4 uczniów z powodu przekroczenia wieku 13 lat.  Obecnie nasza Oszczędna Ekipa liczy 43 osoby.

Wpłaty i wypłaty powodują różne sumy pieniędzy zaoszczędzone w poszczególnych miesiącach.

Najwyższe kwoty zaoszczędziły następujące osoby:

I  - Zagórska Weronika

II - Gójska Oliwia