Nawigacja

Grono pedagogiczne

W roku szkolnym 2018/2019 grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Kałuszynie  liczy 53 nauczycieli. Są to:

Marek Pachnik - dyrektor szkoły - nauczyciel wych. świetlicy 
Agnieszka Wierzbicka - zastępca dyrektora - logopeda 
Berska Katarzyna - nauczyciel jęz. polskiego, opiekun grupy "Eksplozja"
Bielińska Joanna - nauczyciel wych. fizycznego 

Bogusz Katarzyna - psycholog
Borucińska Agnieszka - pedagog szkolny, opiekun Samorządu Szkolnego, nauczyciel WDŻR 
Borucińska Izabela - nauczyciel informatyki, opiekun gazetki szkolnej 'Tornister' 
Broniarek Agnieszka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, opiekun grupy "Skrzacik" 
Chodubski Jacek - nauczyciel wych. fizycznego
Brudz Anna - nauczyciel edukacji przedszkolnej
Chrościcka Barbara - nauczyciel matematyki
Dudzińska Ewelina - nauczyciel jęz. angielskiego  
Gontarska Aneta - nauczyciel historii i doradztwa zawodowego
Gójska - Gogol Magdalena - nauczyciel edukacji przedszkolnej, opiekun gazetki szkolnej "Tornister"
Kalisz Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
Kluska Danuta - nauczyciel jęz. rosyjskiego
Kłoszewska Magdalena - nauczyciel jęz. angielskiego 
Kobeszko Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, opiekun grupy "Skrzacik" 

Kochan Sławomir - katecheta
Kopczyńska Jolanta - nauczyciel wych. świetlicy, nauczyciel bibliotekarz, opiekun SKO
Kosmalska Magdalena - nauczyciel jęz. angielskiego

Kowalska Teresa - koordynator artystyczny, opiekun zespołu ludowego 'Kasianiecka' 
Krążała Barbara - nauczyciel geografii
Kwiatek Katarzyna - nauczyciel matematyki i informatyki
Malinowska Grażyna - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Marciniak Monika - nauczyciel jęz. polskiego 
Michalska Grażyna - nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel WDŻR 
Mroczek Katarzyna - nauczyciel historii i techniki 

Mroczek Marzena - nauczyciel matematyki
Olkowicz - Gut Justyna - nauczyciel jęz. polskiego
Osińska Krystyna - nauczyciel jęz. polskiego 
Pachnik Barbara - nauczyciel matematyki 
Paruzal Ewa - katechetka 
Pawlikowska Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog 

Pernach Sylwia - pedagog, nauczyciel wspomagający, nauczyciel jęz. polskiego
Prekurat Mariusz - nauczyciel wych. fizycznego 
Przybysz Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
Pszonka Monika - nauczyciel jęz. niemieckiego
Raczyńska vel Wasiluk Krystyna - nauczyciel przyrody, biologii i chemii, opiekun LOP-u 
Roguski Jerzy - nauczyciel techniki i wych. fizycznego
Sęktas Krystyna - katecheta
ks. Skłucki Jerzy - katecheta
Spychała Ewelina - nauczyciel plastyki
Stryczyńska Wanda - nauczyciel muzyki i plastyki, opiekun zespołu 'Fleciki' 
Styś Elżbieta - nauczyciel wspomagający
Szymańska Wiesława - nauczyciel przyrody i biologii
Wąsowska Alicja - logopeda, wychowawca świetlicy

Wierzbicka Joanna - psycholog
Wierzbicka Lidia - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wierzbicki Ireneusz - nauczyciel fizyki i informatyki
Włodarczyk Dominika - nauczyciel edukacji przedszkolnej
Wolska Anna - nauczyciel jęz. angielskiego 
Wójcik Sławomira - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog 

Zalewska Ewa - katecheta