Nawigacja

Szkolne orły 2016/2017 Szkolne Orły 2015/2016 Szkolne orły 2014/2015 Szkolne orły 2013/2014 Szkolne orły 2012/2013 Szkolne orły 2011/2012 Szkolne orły 2010/2011

Szkolne orły 2016/2017

Szkolne Orły i uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szk. 2016/2017

Zdjęcia z gali "Szkole Orły 2017" i uroczystości wręczenia stypendiów Burmistrza w dniu 22 III 2017r. - część I i część II

 

Wiktoria Kaźmierczak kl. Vb - śr. 5,55

 

Magdalena Wąsowska kl. IVc - śr. 5,45

 

Julia Cembrowska kl. Vc - śr. 5,36

 

Marta Kwiatkowska kl. Vc - śr. 5,36

Amelia Bielińska kl. IVc - śr. 5,27

 

Maja Krasnodębska kl. IVc - śr. 5,27

 

Bartosz Kwiatkowski kl. Vc - śr. 5,27

 

Anna Mroczek kl. VIa - śr. 5,27

 

Julia Zasuwik kl. IVb - śr. 5,27

 

Paulina Zduńczyk kl. IVc - śr. 5,27

 

Dominika Dmowska kl. IVc - śr. 5,18

 

Milena Kusy kl. Vc - śr. 5,18

 

Maja Rydzewska kl. IVc - śr. 5,18

 

Roksana Więcko kl. IVb - śr. 5,18

 

Weronika Witowska kl. Va - śr. 5,1

 

Jan Grubek kl. VIc - śr. 5,09

 

Bartosz Lewiński kl. IVb - śr. 5,09

 

Mikołaj Lewiński kl. IVb - śr. 5,09

 

Aleksandra Mroczek kl. Vb - śr. 5,09

 

Maciej Mroczek kl. IVc - śr. 5,09

 

Laura Pietrzak kl. VIb - śr. 5,09

 

Kinga Sęktas kl. VIa - śr. 5,09

 

Paulina Skoniecka kl. IVc - śr. 5,09

 

Jakub Skoniecki kl. VIa - śr. 5,09

 

Alan Abramowski kl. IVa - śr. 5,0

 

Beata Cymbalińska kl. VIb - śr. 5,0

 

Krzysztof Gogol kl. IVc - śr. 5,0

 

Weronika Grabska kl. IVb - śr. 5,0

 

Maja Kołak kl. IVb - śr. 5,0

 

Weronika Leszczyńska kl. IVc - śr. 5,0

 

Emila Pietrzak kl. IVa - śr. 5,0

 

Kacper Sokołowski kl. IVb - śr. 5,0

 

Ewa Cymbalińska kl. VIb - śr. 4,91

 

Nadia Czarnecka kl. Vc - śr. 4,91

 

Ewelina Dąbrowska kl. Vb - śr. 4,91

 

Maciej Kuć kl. IVc - śr. 4,91

Amelia Patocka kl. Vb - śr. 4,91

 

Natalia Ratuska kl. VIb - śr. 4,91

 

Bartosz Wójcik  kl. IVb - śr. 4,91

 

Katarzyna Szczęśniak kl. VIa - śr. 4,9

 

Paulina Troć kl. Va - śr. 4,9

 

Michał Abramowski kl. VIc - śr. 4,82

 

Michał Jackowski kl. VIb -  śr. 4,82

 

Piotr Laskowski kl. IVa - śr. 4,82

 

Paweł Pachnik kl. IVb - śr. 4,82

Nikola Pazdyga kl. Vb - śr. 4,82

Krystian Pełka kl. IVb - śr. 4,82

 

Klaudia Tkaczyk kl. VIa - śr. 4,81