Nawigacja

Szkolne orły 2017/2018 Szkolne orły 2016/2017 Szkolne Orły 2015/2016 Szkolne orły 2014/2015 Szkolne orły 2013/2014 Szkolne orły 2012/2013 Szkolne orły 2011/2012 Szkolne orły 2010/2011

Szkolne orły 2017/2018

Szkolne Orły i uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szk. 2017/2018

Zdjęcia z gali "Szkole Orły 2018" i uroczystości wręczenia stypendiów Burmistrza w dniu 16 II 2018r. -część I i część II

 

Wiktoria Kaźmierczak kl. VIb - śr. 5,6

 

Zofia Kurowska kl. IVd - śr. 5,55

 

Paulina Zduńczyk kl. Vc - śr. 5,55

 

Amelia Bielińska kl. Vc - śr. 5,45

 

Maja Rydzewska kl. Vc - śr. 5,45

 

Julia Cembrowska kl. VIc - śr. 5,36

 

Dominika Dmowska kl. Vc - śr. 5,36

 

Aleksandra Mroczek kl. VIb - śr. 5,36

 

Alicja Drabarek kl. IVb - śr. 5,27

 

Aleksandra Goźlińska kl. IVa - śr. 5,27

 

Maciej Mroczek kl. Vc - śr. 5,27

 

Szymon Rosłaniec kl. IVd - śr. 5,27

 

Julia Zasuwik kl. Vb - śr. 5,27

 

Maja Krasnodębska kl. Vc - śr. 5,18

 

Bartosz Lewiński kl. Vb - śr. 5,18

 

Wiktoria Sęktas kl. IVa - śr. 5,18

 

Oliwia Smolińska kl. IVb - śr. 5,18

 

Mateusz Surowiec kl. IVa - śr. 5,18

 

Magdalena Wąsowska kl. Vc - śr. 5,18

 

Anna Mroczek kl. VIIa - śr. 5,14

 

Maja Branicka kl. IVd - śr. 5,09

 

Weronika Grabska kl. Vb - śr. 5,09

 

Milena Kusy kl. VIc - śr. 5,09

 

Blanka Leszczyńska kl. IVb - śr. 5,09

 

Mikołaj Lewiński kl. Vb - śr. 5,09

 

Kinga Mielczarek kl. IVb - śr. 5,09

Paulina Skoniecka kl. Vc - śr. 5,09

 

Jakub Szczęśniak kl. IVa - śr. 5,09

 

Roksana Więcko kl. Vb - śr. 5,09

 

Weronika Witowska kl. VIa - śr. 5,09

 

Bartosz Wójcik  kl. Vb - śr. 5,09

 

Oliwia Zagórska kl. IVb - śr. 5,09

 

Alan Abramowski kl. Va - śr. 5,0

 

Beata Cymbalińska kl. VIIb - śr. 5,0

 

Jan Grubek kl. VIIc - śr. 5,0

 

Maja Kołak kl. Vb - śr. 5,0

 

Maciej Kuć kl. Vc - śr. 5,0

 

Bartosz Kwiatkowski kl. VIc - śr. 5,0

 

Maciej Namięta kl. IVb - śr. 5,0

 

Paweł Pachnik kl. Vb - śr. 5,0

 

Amelia Patocka kl. VIb - śr. 5,0

 

Jakub Sosiński kl. IVb - śr. 5,0

 

Marta Kwiatkowska kl. VIIc - śr. 4,93

 

Katarzyna Szczęśniak kl. VIIa - śr. 4,92

 

Igor Boruciński kl. IVa - śr. 4,91

 

Oliwia Chrościcka kl. IVb - śr. 4,91

 

Jakub Dworzyński kl. IVd - śr. 4,91

 

Mikołaj Gontarski kl. IVa - śr. 4,91

 

Zofia Goźlińska kl. IVa - śr. 4,91

 

Weronika Leszczyńska kl. Vc - śr. 4,91

 

Krystian Pełka kl. Vb - śr. 4,91

 

Emila Pietrzak kl. Va - śr. 4,91

 

Jan Wąsowski kl. IVc - śr. 4,91

 

Ewa Cymbalińska kl. VIIb - śr. 4,86

 

Ewelina Dąbrowska kl. VIb - śr. 4,82

 

Karol Kopeć kl. IVc - śr. 4,82

 

Piotr Laskowski kl. Va - śr. 4,82

 

Karol Lewicki kl. IVc - śr. 4,82

 

Natalia Rudnicka kl. VIc - śr. 4,82

 

Milena Siatkowska kl. VIc - śr. 4,82

 

Kacper Sokołowski kl. Vb - śr. 4,82

 

Klaudia Szymańska kl. IVd - śr. 4,82

Michał Walewski kl. IVc - śr. 4,82

 

Wiktor Walędzki kl. IVb - śr. 4,82

 

Paulina Troć kl. VIa - śr. 4,8

 

Laura Pietrzak kl. VIIb - śr. 4,79