Nawigacja

Wiadomości sportowe

Rok szkolny 2018/19

  • Powiatowe Mistrzostwa SZS w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

 

We wrześniu i październiku 2018 roku, już po raz kolejny odbyły się rozgrywki o Mistrzostwa Powiatu SZS w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. Do zawodów przystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców szkół z terenu powiatu, które zostały podzielone na grupy eliminacyjne.

Pierwsi do rozgrywek przystąpili nasi chłopcy, którzy zmagania zakończyli już na pierwszej rundzie po turnieju w Mrozach.  

Skład chłopców: Maciej Mroczek, Jakub Wąsowski, Patryk Wąsowski, Arek Więcko, Maciej Namięta, Michał Abramowski, Szymon Kazimierski, Michał Gałach, Albert Pyziński.

Następnie do boju przystąpiły dziewczęta, które wystąpiły oddzielnie w 2 kategoriach wiekowych dla klas V- VI oraz VII-VIII-gimnazjum.  Po zaciętych meczach, turniejach młodsze dziewczynki zdobyły wicemistrzostwo powiatu a starszy zespół IIIm w powiecie !!! Warto wspomnieć, że dzięki zdobyciu wicemistrzostwa powiatu nasza szkoła będzie reprezentować powiat miński w zawodach regionalnych wiosną 2019 roku. Gratulacje!!

Skład dziewcząt z klas VI: Ola Grabarek, Paulina Troć, Paulina Skoniecka, Weronika Witowska, Paulina Zduńczyk, Amelia Bielińska, Wiktoria Parol, Julia Zasuwik, Dominika Dmowska, Maja Rydzewska, 


Skład dziewcząt z klas VII-VIII: Julia Muszelik, Ania Piotrowska, Natalia Piotrzkiewicz, Wiola Lipka,  Nikola Wąsak, Oliwia Więcławek, Lena Gójska, Maja Ołowska. 

  •  Powiatowe Mistrzostwa SZS
    w Indywidualnych Biegach Przełajowych 27.09.2018

W czwartek, 27 września br. na stadionie MOSiR w Mińsku Mazowieckim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Po ubiegłotygodniowych zmaganiach w Mistrzostwach Szkoły najlepsi nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami z całego powiatu.

III m i brązowy medal Mistrzostw Powiatu w roczniku 2008 wywalczyła
nasza uczennica Weronika Peciak!

Ponadto Szkołę Podstawową w Kałuszynie w zawodach reprezentowali:

  • Julia Jędrzejkiewicz - IV klasa
  • Karolina Burakowska V klasa
  • Zosia Goźlińska - V klasa
  • Oliwia Zagórska V klasa
  • Paulina Troć - VII klasa
  • Nikola Wąsak - VII klasa
  • Natalia Piotrzkiewicz - VII klasa
  • Julia Muszelik - VIII klasa
  • Beata Cymbalińska  - VIII klasa
  • Anna Mroczek - VIII klasa
  • Arek Więcko - V klasa
  • Michał Abramowski - V klasa
  • Karol Lewicki - V klasa
  • Karol Kopeć V klasa
  • Albert Pyzińśki - VI klasa
  • Szymon Kazimierski - VI klasa
  • Michał Adamiec - VII klasa
  • Karol Wąsowski - VII klasa
  • Łukasz Janiak- VII klasa
  • Mieszko Janiak- VII klasa
  • Jakub Chabiera - VIII klasa
  • Dawid Nastaga - VIII klasa
  • Marcin Grabarek - VIII klasa

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia!

 

  • Wyniki Szkolnych Biegów Przełajowych - 20 IX 2018r.

 

 

Dziewczęta

Chłopcy

Klasy IV

I miejsce

Julia Jędrzejkiewicz kl. IVd

Maks Sawiak kl. IVa

II miejsce

Daria Jackowicz kl. IVb

Hubert Korczyński kl. IVa

III miejsce

Amelka Grabarek kl. IVb

Paweł Mroczek kl. IVd

Klasy V
I miejsce Weronika Peciak kl. Va Karol Kopeć kl. V
II miejsce Zosia Goźlińska kl. Va Karol Lewicki kl. Vc
III miejsce Karolina Burakowska kl. Vb Arek Więcko kl. Vb

Klasy VI

I miejsce

Maja Rydzewska kl. VIc

Albert Pyziński przy ul. VIa

II miejsce

Dominika Dmowska kl. VIc

Jakub Trojanowski VIa

III miejsce

Paulina Duniec kl. VIa

Gałach Michał kl. VIa

Klasy VII

I miejsce

Paulina Troć kl. VIIa

Karol Wąsowski kl. VIIc

II miejsce

Nikola Wąsak kl VIIa

Łukasz Janiak kl. VIIc

III miejsce

Natalia Piotrzkiewicz kl. VIIc

Michał Adamiec kl. VIIc

Klasy VIII

I miejsce

Beata Cymbalińska kl. VIIIb

Jakub Chabiera kl. VIIIc

II miejsce

Anna Mroczek kl. VIIIa

Dawid Nastaga kl. VIIIc

III miejsce

Julia Tlaga kl. VIIIa

Mieszko Janiak kl. VIIIa

Rocznik 2006

I miejsce

Paulina Troć kl. VIa

Szymon Kalinowski kl. Vb

II miejsce

Amelia Bielińska kl. Vc

Michał Gałach kl. Va

III miejsce

Dominika Dmowska kl. Vc

Maciej Mroczek kl. Vc

Rocznik 2005

I miejsce

Maja Szwarc kl. VIIb

Karol Wąsowski kl. VIc

II miejsce

Maja Ołowska kl. Va

Łukasz Janiak kl. VIc

III miejsce

Oliwia Wąsowska kl. Vb

Damian Wąsowski kl. VIb

Rocznik 2004

I miejsce

Anna Mroczek kl. VIIa

Jakub Chabiera kl. VIIc

II miejsce

Beata Cymbalińska kl. VIIb

Dawid Nastaga kl. VIIc

III miejsce

Julia Tlaga kl. VIIa

Marcin Grabarek kl. VIIa

 

 

Zdjęcia - w "Fotogalerii".

  • Mecz "Północ - Południe 2018"

 

14 września 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w duchu sportowej rywalizacji uczcili pamięć żołnierzy poległych w walkach pod Kałuszynem we wrześniu 1939r. Wyrazem szacunku był mecz piłki nożnej "Kałuszyn Północ - Kałuszyn Południe", rozgrywany już po raz 16. Minuta ciszy poprzedziła piłkarskie spotkanie. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach: dziewczęta kl. V-VIII , chłopcy kl. V- VI, chłopcy kl. VII-VIII. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny "Kałuszyn Północ" po wygraniu dwóch spotkań. 

 
Zdjęcia z meczu - w "Fotogalerii".