Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

 Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018


Po lekcjach uczniowie mogą rozwijać swe zainteresowania:

  • w kołach: jęz. polskiego, jęz. angielskiego, historycznym, matematycznym, informatycznym, przyrodniczym i biblijnym;
  • na zajęciach SKS-u;
  • w zespole ludowym 'Kasianiecka';
  • w zespole tanecznym 'Eksplozja';
  • w zespole instrumentalno - wokalnym 'Fleciki';
  • w grupie teatralnej "Skrzaciki";
  • podczas redagowania gazetki szkolnej "Tornister";
  • w Klubie Miłośników Książki;
  • podczas zajęć na basenie.

 

PONIEDZIAŁEK

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Zajęcia wyrównawcze kl. IIIa (p. Elżbieta Kalisz);
  • Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ic (p. Ewa Przybysz);
  • Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ib (p. Dorota Kobeszko);
  • Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ia (p. Lidia Wierzbicka);

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Koło matematyczne kl. 4a (p. Marzena Mroczek);
  • Koło teatralne klas I - III (p. Dorota Kobeszko i p. Agnieszka Broniarek)
  • Koło polonistyczne dla kl. 4-6 (p. Katarzyna Berska);

7 godz. lekcyjna (13.50 - 14.35)

  • Koło przyrodnicze dla kl. 4a, 4c, 5b i 6c (p. Wiesława Szymańska);
  • Terapia pedagogiczna (p. Dorota Kobeszko);
  • Koło jęz. angielskiego kl. Vc (p. Ewelina Dudzińska);
  • Koło manualne (p. Alicja Wąsowska).
8 godz. lekcyjna (14.40 - 15.25)
  • SKS chłopców kl. II - IV (p. Mariusz Prekurat).
9 godz. lekcyjna (15.30 - 16.15)
  • SKS chłopców kl. II - IV (p. Mariusz Prekurat).

  

WTOREK

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ia (p. Lidia Wierzbicka);
  • Zajęcia wywnawcze dla kl. IIId (p. Sławomira Wójkcik);
  • Terapia pedagogiczna (p. Agnieszka Broniarek);

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Terapia pedagogiczna kl. IV i VI (p. Sławomira Wójcik);
  • Terapia pedagogiczna (p. Agnieszka Broniarek);
  • Koło j. angielskiego kl. 4b i 4d (p. Magdalena Kosmalska);
  • Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4-6 z historii (K. Mroczek);
  • Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze (p. Agnieszka Borucińska).

7 godz. lekcyjna (13.50 - 14.35)

  • Koło informatyczne dla kl. 5 - 6 (p. Izabela Borucińska);
  • Koło historyczne dla kl. 5 - 6 (p. Katarzyna Mroczek);
  • Terapia pedagogiczna (p. Agnieszka Broniarek);
  • SKS chłopców kl. II - IV (p. Mariusz Prekurat).

8 godz. lekcyjna (14.40 - 15.25)

  • Zajęcia dodatkowe z historii dla kl. 7 (p. Katarzyna Mroczek);
  • Terapia pedagogiczna (p. Dorota Kobeszko);
  • SKS chłopców kl. II - IV (p. Mariusz Prekurat).

 

ŚRODA

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Zajęcia wyrównawcze kl. Ic (p. Ewa Przybysz);
  • Terapia pedagogiczna (p. Dorota Kobeszko);
  • Terapia pedagogiczna (p. Sławomira Wójcik);
6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)
  • Zajęcia wyrównawcze kl. II (p. Agnieszka Broniarek);
  • Zajęcia wyrównawcze z jęz. polskiego kl. Va (p. Monika Marciniak);
  • Koło jęz. angielskiego kl. IV (p. Magdalena Kłoszewska);
  • Zajęcia wyrównawcze kl. IIIc (p. Dominika Włodarczyk).

7 godz. lekcyjna (13.50 - 14.35)

  • Terapia pedagogiczna kl. IV-V (p. Sławomira Wójcik);
  • Koło polonistyczne kl. Vb (p. Krystyna Osińska);
  • SKS dla dziewcząt (p. Joanna Bielińska);
  • Koło jęz. angielskiego kl. VIc (p. Ewelina Dudzińska);
  • Zajęcia wyrównawcze z informatyki dla kl. 5-6 (1 i 3 środa miesiąca) (p. Izabela Borucińska);
  • Koło Młodych Przyrodników (p. Krystyna Raczyńska).

8 godz. lekcyjna (14.40 - 15.25)

  • SKS dla dziewcząt (p. Joanna Bielińska)
13.20 - 16.00
  • Wyjazd na basen dla klas III - IV  (p. Mariusz Prekurat)

 

CZWARTEK

 

0 godz. lekcyjna (7.45 - 8.15)
  • Zajęcia wyrównawcze z informatyki dla kl. VII (2 i 4 czwartek miesiąca);
4 godz. lekcyjna (11.00 - 11.45)
  • Terapia pedagogiczna (p. Alicja Wąsowska)

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ib (p. Dorota Kobeszko);
  • Gimnastyka korekcyjna kl. 0c (p. Ewa Przybysz);

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Gimnastyka korekcyjna kl. 0b (p. Ewa Przybysz);
  • Terapia pedagogiczna kl. III (p. Sławomira Wójcik);
  • Zajęcia wyrównawczo-opiekuńcze (p. Agnieszka Borucińska);

7 godz. lekcyjna (13.50 - 14.35)

  • Koło jęz. angielskiego kl. VIa, VIb i Vb (p. Anna Wolska);
  • Koło matematyczne kl. Vb i Vc (p. Barbara Pachnik);
  • Terapia pedagogiczna (p. Alicja Wąsowska);
  • SKS dla dziewcząt (p. Joanna Bielińska);
  • Gazetka szkolna "Tornister" (p. Magdalena Gójska - Gogol)

8 godz. lekcyjna (14.40 - 15.25)

  • SKS dla dziewcząt (p. Joanna Bielińska)

 

PIĄTEK

 

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Gimnastyka korekcyjna kl. 0a (p. Ewa Przybysz);

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Przygotowanie do testu kompetencji kl. IIIc (p. Dominika Włodarczyk);
  • Koło matematyczne kl. 4c i 4d (p. Katarzyna Kwiatek);

7 godz. lekcyjna (13.50 - 14.35)

  • Koło biblijne kl. 4 - 6 (p. Ewa Paruzal);
  • Fleciki (p. Wanda Stryczyńska);

8 godz. lekcyjna (14.40 – 15.25)

  • Fleciki (p. Wanda Stryczyńska);
  • SKS chłopców kl. V - VII (p. Mariusz Prekurat).
9 godz. lekcyjna (15.30 - 16.15)
  • SKS chłopców kl. V - VII (p. Mariusz Prekurat).
15.00 -18.00
  • Zespół "Kasianiecka" (p. Teresa Kowalska);
  • Zespół "Eksplozja" (p. Katarzyna Berska).

 

 

Nasi uczniowie uczęszczali także na zajęcia Indigo Dance Art.