Strona główna
- W czwartek, 18 czerwca 2026 r., w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość podsumowująca trzyletni projekt literacko-plastyczny realizowany w latach 2023–2026 we współpracy z Biblioteką Publiczną w Kałuszynie.
- W czwartek 11 czerwca 2026 r. uczniowie klas drugich wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Łodzi. Wyjazd był doskonałą okazją do zdobywania wiedzy poprzez bezpośredni kontakt z kulturą, nauką i przyrodą oraz do wspólnego spędzenia czasu poza szkołą.
- Wycieczka klas trzecich do Złotego Stoku i Wrocławia.
W dniach 8-10 czerwca 2026 r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Złotego Stoku i Wrocławia. Wyjazd był doskonałą okazją do poznawania nowych miejsc, zdobywania wiedzy, wspólnej zabawy oraz integracji.
- 09 czerwca grupa uczniów z klas II wraz z wychowawczyniami - Elżbietą Kalisz i Katarzyną Pawlikowską uczestniczyło w Edukacyjnym Spotkaniu Szkół w Siedlcach, które odbyło się na Uniwersytecie Humanistycznym przy ulicy Żytniej.
- Zwycięstwo uczniów naszej szkoły w I Powiatowej Olimpiadzie Sportowej w Cegłowie!
Z ogromną dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Sportowej dla klas I–III, zorganizowanej 3 czerwca 2026 r. przez Zespół Szkolny w Cegłowie. Nasi młodzi sportowcy wykazali się nie tylko doskonałą sprawnością fizyczną, ale również świetną współpracą, determinacją i prawdziwym duchem sportowej rywalizacji.
- W poniedziałek 1 VI 2026r. w Parku Miejskim w Kałuszynie odbyło się podsumowanie VIII edycji projektu 100 na 100.
- Wyjazdy edukacyjne mają w sobie coś wyjątkowego. Pozwalają uczniom nie tylko zdobywać wiedzę, ale także doświadczać świata wszystkimi zmysłami, poznawać nowych ludzi, odkrywać inne kultury i uczyć się samodzielności. Tak właśnie wyglądał nasz wyjazd w ramach programu Erasmus+ do słonecznej Sewilli , w którym uczestniczyli uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły.
- Dnia 29 maja zerówkowicze świętowali wspólnie ze swoimi rodzinami. Tego dnia mieliśmy połączone obchody Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Klasy 0a, 0b i 0c zaprezentowały wcześniej przygotowany program artystyczny, na który składały się tańce i piosenki. Po występach rodzice otrzymali drobne upominki, które dzieci przygotowały własnoręcznie. Potem wszystkich zaproszonych gości zabawiał wodzirej - pan Rafał Ratuski. Uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodz
- W czwartek, 28 maja 2026 roku w Zespole Szkół w Latowiczu odbył się XII Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej, organizowany przez nauczycielkę języka angielskiego Katarzynę Pacek. Patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Miński Remigiusz Górniak oraz Burmistrz Latowicza Bogdan Świątek-Górski.
- Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie. Podczas wydarzenia mieli okazję zobaczyć wiele stoisk z książkami oraz poznać nowości wydawnicze. Atmosfera była bardzo ciekawa i inspirująca dla wszystkich miłośników czytania.
- Adam Mikołajczyk reprezentował klub ULKS podczas dwóch turniejów karate rozegranych w maju 2026 roku w Józefowie. W zawodach Mazowieckiej Ligi Karate, które odbyły się 17.05.2026 r., wystartował w konkurencji kumite All Kick w kategorii 2015 +50 kg, zdobywając 2 miejsce. Tydzień później, podczas 27 Młodzieżowego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, ponownie wywalczył srebrny medal, tym razem w kategorii kadeci 2016/2015 +55 kg.
- V edycja programu "Edukacja z Wojskiem"
Dnia 27.05.2026 r. gościliśmy w naszej szkole Żołnierzy z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego im. ppłk. pil. Jana Zumbacha w Mińsku Mazowieckim, którzy przeprowadzili w klasach VIII zajęcia proobronne w ramach V edycji wspólnego programu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej "Edukacja z Wojskiem".
- Nowa galeria Dzień Rodziny klasa 8a została dodana do albumu fotograficznego
To już ostani Dzień Rodziny klasy 8a. Przez 5 lat spotykaliśmy się, aby wspólnie świętować. Zawsze prawie wszyscy Rodzice i rodzeństwo uczestniczyli w święcie naszej Klasowej Rodziny. To bardzo budujące, że przez tyle lat jesteśmy razem. Mimo czasami wielu przeciwności w tym dniu stawiają się wszyscy. Z każdym rokiem jest nas więcej bo pojawiło rodzeństwo niektórych ucz
- Dnia 19 maja klasy drugie wzięły udział w wycieczce do Mińska Mazowieckiego. Wycieczka rozpoczęła się wizytą w Muzeum Ziemi Mińskiej. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach zegarmistrzowskich połączonych ze zwiedzaniem muzeum, gdzie mogli poznać historię dawnych zegarów oraz dowiedzieć się, na czym polega praca zegarmistrza.
- Dnia 20 maja redaktorzy gazetki "Tornister" odwiedzili mury Radia Eska w Warszawie. W trakcie spotkania p. Łukasz Zduńczyk zdradził kulisy pracy prezentera radiowego. Redaktorzy mieli możliwość podejrzeć jak radiowcy prowadzą audycje na żywo. Z Warszawy udalaliśmy się do pobliskiej Góraszki. Uczniowie spędzili kilka wspaniałych godzin w parku rozrywki "Majaland".
- Ratujemy życie razem! ❤️
Nasze miasto stało się właśnie bezpieczniejszym miejscem.
Z radością informujemy, że dzięki wsparciu finansowemu Nasza Szkoła zakupiła nowy defibrylator AED! 🚑 Urządzenie zostało zamontowane przy wejściu głównym do budynku szkoły od ulicy Pocztowej.
- W dniu 13 maja uczniowie klas ósmych naszej szkoły przystąpili do trzeciej i ostatniej części egzaminu ósmoklasisty – egzaminu z języka obcego nowożytnego. W naszej szkole wszyscy zdawali język angielski. Egzamin rozpoczął się punktualnie o godzinie 9:00 i trwał 110 minut.
- W dniu 12 maja uczniowie klas ósmych naszej szkoły przystąpili do drugiej części egzaminu ósmoklasisty – egzaminu z matematyki. Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęli pracę z arkuszem przygotowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, mając 125 minut na rozwiązanie wszystkich zadań.
- 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – święto, które przypomina o znaczeniu naszych barw narodowych oraz o wartościach, jakie symbolizują: jedności, wolności, szacunku do historii i poczuciu wspólnoty.
- Dziś wolontariusze SKW Serce Serc wyszli na ulice Kałuszyna, aby wspólnie z mieszkańcami świętować ten wyjątkowy dzień i rozdawać biało-czerwone flagi. Była to piękna okazja, by zatrzymać się na chwilę, porozmawiać o tym, jak ważne są nasze narodowe symbole, oraz przypomnieć sobie, że biało-czerwone barwy od pokoleń jednoczą Polaków i są wyrazem naszej historii, tożsamości oraz wspólnych wartości.
- Wiadomości, aktualności, ciekawostki
- Pokaż
- Plany lekcji
- Pokaż
- Galeria zdjęć
- Pokaż
- Poczty sztandarowe
- Pokaż
- Szkolne orły
- Pokaż
- Wiadomości sportowe
- Pokaż
- Biblioteka
- Pokaż
- Dokumenty szkoły. Regulaminy. Procedury.
- Pokaż
- .
- Pokaż
- Obiady
- Pokaż
- Zespoły i koła zainteresowań
- Pokaż
- Gazetka "Tornister"
- Pokaż
- Zielone szkoły
- Pokaż
- Szkoła pamięta
- Pokaż
- Erasmus+
- Pokaż
- Finały WOŚP w Kałuszynie
- Pokaż
- Szkolna wideoteka
- Pokaż
- Szkoła Filialna w Chrościcach
- Pokaż
- Różne różności z poprzednich lat
- Pokaż
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Numer konta Rady Rodziców
40 9224 0007 0000 1010 2000 0010
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 2376032