• # Laboratoria przyszłości

• Nasza szkoła przystąpiła do programu rządowego " Laboratoria przyszłości". Jego celem jest rozwijanie kompetencji kreatywnych i technicznych wsród uczniów. Program zakłada też doposażenie pracowni szkolnych w nowoczesne narzędzia
          i pomoce dydaktyczne.
          W ramach tego projektu zakupiliśmy szereg nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

• #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Kwiecień - realizacja doświadczeń chemicznych z wykożystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości

# LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W miesiącu marcu przedstawiciele naszej szkoły oraz władze samorządowe brały udział w uroczystościach upamiętniajacych 80.Rocznicę Transportu Dzieci Zamojszczyzny. Materiał realizowany sprzętem zakupionym w ramach projektu # Laboratoria Przyszłości

#LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

SPRAWOZDANIA Z WYKORZYSTANIA ZAKUPIONYCH POMOCY W RAMACH PROGRAMU

„LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

Laboratoria przyszłości jest inicjatywą edukacyjną realizowaną przez MEN. Celem projektu jest wsparcie szkół  podstawowych w budowaniu kompetencji przyszłości  z tzw kierunków STEAM (inżynieria, nauka , technologia, matematyka, sztuka)

W ramach programu „ Laboratoria przyszłości” Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia niezbędnego w realizowaniu i rozwijaniu różnego rodzaju umiejętności technicznych, samodzielnego myślenia, umiejętności w  z zakresu nauk przyrodniczych, chemicznych, fizycznych oraz inżynierii i technologii informacyjno – komunikacyjnych prac zespołowych.

Zakupiony ze środków projektu „Laboratoria przyszłości” sprzęt bardzo jest pomocny i wykorzystywany w realizacji podstawy programowej, na zajęciach dodatkowych, różnego rodzaju kołach zainteresowań.

Udział w programie wpływa na rozwój kompetencji uczniów, uczy myślenia matematycznego.

Zastosowany sprzęt pozwala uczniom wykorzystywać  wiele zmysłów, co skraca czas i dzięki temu uczniowie szybciej się uczą i łatwiej zapamiętują.

Realizujemy dokumentację fotograficzna oraz filmową sprzętem zakupionym w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”

Miasto z koziołkiem w herbie - materiał realizowany sprzetem zakupionym ze środków projektu " Laboratoria przyszłości "

Miasto z Koziołkiem w herbie

Grudniowe zdjęcia otoczenia szkoły.

Zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym zakupionym ze środków projektu "Laboratoria przyszłości"

# Laboratoria przyszłości

Październikowe zajęcia z zakupionymi pomocami w ramach projektu "Laboratoria przyszłości"

# Laboratoria przyszłości

Wrześniowe zajęcia z zakupionymi pomocami w ramach projektu "Laboratoria przyszłości".

• # Laboratoria przyszłości

Pozostałe zdjęcia w "Fotogalerii"