Nawigacja

Konkursy pozaszkolne Konkursy szkolne

Laureaci konkursów

Konkursy pozaszkolne

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Wielkanoc, Jajko, Design, Deseń, PisankaOGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „OZDOBA WIELKANOCNA” ORGANIZOWANY PRZEZ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MUZYCZNE "KRAINA MARZEŃ" W NOWYM SĄCZU 

I miejsceIgor Stryczyński z kl. 0a 

Opiekun: p. Monika Wocial - Chmielewska

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY CHEMICZNEJ dla Szkół Podstawowych 

Do etapu II zakwalifikowały się: 

Magdalena Wąsowska kl. 8c

Maja Rydzewska kl. 8c

opiekun: Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

    KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

             Do etapu rejonowego zakwalifikowała się ZOFIA KUROWSKA kl. VIIc

              Opiekun: p. Katarzyna Mroczek

 

  KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

            Do etapu rejonowego zakwalifikowała się ZOFIA KUROWSKA kl. VIIc

           Opiekun: p. Monika Marciniak

 

 

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII

Do etpu rejonowego zakwalifikowały się

Magdalena Wąsowska kl. 8c

Maja Rydzewska kl. 8c

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

III KONKURS MULTIMEDIALNY "REKLAMA MOJEJ SZKOŁY"

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl. Va (opiekunowie: pp. Beata i Jacek Sołtysiakowie)

wyróżnienia:

Amelia Bielińska i Aleksandra Grabarek kl. VIIIc (opiekun: p. Izabela Borucińska)

Michał Walewski i Karol Lewicki kl. VIIc (opiekun: p. Katarzyna Kwiatek)

 

XIII POWIATOWY PRZEGLĄD PATRIOTYCZNY ,, TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA " XI 2020r.

                     ŚPIEW

 

                  kategoria klasy IV-VI

II miejsce - zespół Fleciki

 

                                                                                            kategoria klasy VII-VIII

                                                                      wyróżnienie - Wiktoria Sęktas kl.VIIa

                                                                      wyróżnienie - Dominika Dmowska kl.VIIIc

opiekun: Wanda Stryczyńska

    

                PLASTYKA 

 

                  kategoria klasy  I-III

II miejsce - Maksymilian Dmowski kl. IIIa

opiekun: Elżbieta Kalisz

 

                                                                                 kategoria klasy VII-VIII

                                                               I miejsce - Maciej Namięta kl. VIIb

                                                              II miejsce - Maja Branicka kl. VIId

                                                         wyróżnienie - Maja Leszczyńska kl.VIIb

opiekun: Wanda Stryczyńska

 

                RECYTACJA 

 

                 kategoria klasy IV-VI

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl.Va

opiekun: Beata Kopcińska

 

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ - KULTUROMANIAK 2020 - X 2020r.

 

                        kategoria śpiew klasy VII VIII

wyróżnienie - Wiktoria Sęktas kl.VIIa

 

                                                                       kategoria plastyka klasy VII-VIII

                                                     II miejsce - Maciej Namięta kl. VIIb

                                                 wyróżnienie - Maja Branicka kl. VIId

opiekun: Wanda Stryczyńska

 

ZESPÓŁ EKSPLOZJA

WYRÓŻNIENIE, kat. taniec szkoły podstawowe

Kulturomaniak. Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej. Mrozy 2020

ZESPÓŁ EKSPLOZJA

I MIEJSCE, kat. Pom Dance Elite Junior Zespoły

Grand Prix Polski Cheerleaders. Cegłów 2020

MAJA PŁOCHOCKA I ROKSANA WIĘCKO

I MIEJSCE, kat. Pom Dance Elite Junior Młodszy Duety

Grand Prix Polski Cheerleaders. Cegłów 2020

MAJA KOŁAK I WIKTORIA PYZIŃSKA

II MIEJSCE, kat. Pom Dance Elite Junior Młodszy Duety

Grand Prix Polski Cheerleaders. Cegłów 2020

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

X POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-ARTYSTYCZNY / SZKOŁY SALEZJAŃSKIE

 X Powiatowy konkurs Matematyczno-Artystyczny 

pod patronatem Starosty Mińskiego

pt: "Zaprojektuj siatkę matematyczną na zakupy"

III miejsce  Maciej Kubuj kl.VIIa

opiekun: Marzena Mroczek

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie - Zofia Kurowska kl. VI c - kategoria Beniamin

opiekun Katarzyna Kwiatek

 

 

 Ogólnopolski Konkurs SZKOŁA DIALOGU

 I miejsce - Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Kałuszynie

 Opiekunowie: p. Katarzyna Mroczek i p. Monika Marciniak

 

 

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: mistrz ortografiiXX WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY "Ortografia na medal"

   I miejsce - ZOFIA KUROWSKA KL. VIc

opiekun: p. Monika Marciniak

 

 

Ogólnopolski konkurs "Teatr dla każdego - bajkowe kukiełki, pacynki i marionetki"

w kategorii "Marionetki" dla klas kl 0- III

I miejsce Maksymilian Dmowski kl. II a

II miejsce Aleksandra Namięta kl . II a

w kategorii "Kukiełki" dla klas I-III

wyróżnienie Lena Milewska  kl. I a

wyróżnienie Dawid Milewski kl. II a

w kategorii "Pacynki" dla klas I-III

III miejsce Wiktor Wąsowski kl. I a

w kategorii "Pacynki" dla przedszkoli i kl. 0

I miejsce Aleksandra Chmielewska kl. 0b

Nagrodę Dyrektora zdobyła Jagoda Cymbalińska kl.0a

Opiekunowie: p.Anna Skoniecka i p.Anna Brudz

 

TURNIEJ GOOL CUP O PUCHAR WÓJTA NIEPORĘTU

Najlepszy zawodnik - Jakub Wąsowski kl. Ic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURNIEJ PIŁKARSKI DLA NAJMŁODSZYCH Z OKAZJI 20-LECIA POWIATU MIŃSKIEGO

I miejsce - Jakub Wąsowski kl. Ic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

 Etap  Gminny

  Kategoria kl.  5-6

1. Oliwia Sosińska  kl. VI a

2. Mateusz Surowiec  kl. VI b

3. Aleksandra  Goźlińska  kl. VI a

Kategoria kl. 7-8

1. Aleksandra Mroczek  VIII b

2. Jacek  Szlifarski VIII a

3. Łukasz  Janiak  VIII c

 

Opiekun: p. Tomasz Pernach

Do etapu powiatowego zakfalifikowały się  Oliwia Sosińska oraz Aleksandra Mroczek.

 

 

                       OSTROWSKI STYL 2019

                     GRAND PRIX BANKU SPÓŁDZIELCZEGO

                  w OSTROWII MAZOWIECKIEJ- PoProstuSquad

kategoria INNE FORMY TAŃCA do 11 lat

I miejsce - Aleksandra Goźlińska KL. VIa, Zofia Goźlińska KL.VIa 
i OLIWIA ZAGÓRSKA KL. VIb  MINI LA FLACA

kategoria TANIEC SCENICZNY do 11 lat

I miejsce - Aleksandra Goźlińska KL.VIa, Zofia Goźlińska KL. VIa 
i OLIWIA ZAGÓRSKA KL. VIb  MINI LA FLACA

 

        I ZAWODY O PUCHAR DYREKTORA SP nr 8 W SIEDLACACH W          GIMNASTYCE SPORTOWEJ

  II miejsce Weronika Peciak kl. VIa

 

  KLUBOWE ZAWODY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ W WIELOBOJU          INDYWIDUALNYM

   WYRÓZNIENIE Weronika Peciak kl.VIA

 

 

GRAND PRIX POLSKI w Kickboxingu 

kategoria: POINT-FIGHITNG Kadet młodszy 32 kg

II miejsce - Igor Boruciński kl. VIa

 

 

 

 

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI

kategoria: uczniowie klas V - VI

Temat I: Opowieści rodzinne o wizycie Jana Pawła II w Polsce

II miejsce - Zofia Kurowska kl. 6c
opiekun: p. Monika Marciniak

III  miejsce - Wiktor Walędzki kl. 6b
opiekun: p. Krystyna Osińska

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania pierwsze miejsceOGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY

kategoria: kl. 4 - 6

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl. IVa

opiekunowie: p. Krystyna Osińska i p. Beata Sołtysiak


 

 

 ŚWIĄTECZNY  TURNIEJ TAŃCA "MULTI-DANCE" - MROZY 2019

 laureaci - grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej w Kałuszynie

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania ortografia X Międzygminny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"

I miejsce- Zofia Kurowska kl. VIc ( klasy V-VI )

opiekun: p. Monika Marciniak

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ROZWIŃ SIĘ" - PLANSZÓWKI NA STADIONIE 

I miejsce - klasa Ib

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

kl.IV-VI
I miejsce Oliwia Smolińska kl.VIb
opiekun: p. Magdalena Kosmalska

kl.VII-VIII
I miejsce Paulina Zduńczyk kl.VIIc
opiekun: p. Ewelina Dudzińska

 

Obraz znaleziony dla: ksiązkaPOWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
klasy I - V

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl. IVa
opiekunowie: p. Krystyna Osińska i p. Beata Sołtysiak

klasy VI - VIII

wyróżnienie - Oliwia Smolińska kl. VIb
opiekun: p. Krystyna Osińska

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

kategoria: młodzież

I miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kałuszynie

 

Znalezione obrazy dla zapytania jan paweø II POWIATOWY PAPIESKI KONKURS NA LAPBOOK

 wyróżnienie - Urszula Tenderenda kl. Ib
  opiekun: p. Krystyna Sęktas

wyróżnienie - Maria Berska kl. VIIIa
opiekun: p. Teresa Kowalska

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania piosenka XII Powiatowy Przegląd Patriotyczny ,, Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

katgoria śpiew - kl. IV - VI

III miejsce -  zespół Fleciki

 

kategoria śpiew - kl.VII - VIII

wyróżnienie - Dominika Dmowska kl. VIIc

opiekun: Wanda Stryczyńska

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018 /19

XV EDYCJA "KONKURS - ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH" DLA PRZEDSZKOLI, SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I ŚREDNICH Z TERENU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

II miejsce - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA PRUSA W KAŁUSZYNIE

koordynator: p. Krystyna Raczyńska vel Wasiluk 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania robot edukacyjny OGÓLNOPOLSKI KONKURS INICJATYW LOKALNYCH ORGANIZOWANY PRZEZ MINISTERSTWO CYFRYZACJI "CYFROWA MAJÓWKA"

laureat I miejsca - członkowie koła informatycznego 

opiekun: Izabela Borucińska

 

      XII Powiatowy Konkurs Wiedzy Wiedzy Omnibus 2019

                    III miejsce Natalia Ratuska

opiekum: p. Marzena Mroczek

 

II POWIATOWY KONKURS MULTIMEDIALNY "REKLAMA MOJEJ SZKOŁY"

I miejsce - Michał Walewski kl. Vc
opiekun: p. Katarzyna Kwiatek

wyróżnienie - Bartosz Wójcik kl. VIb
opiekun: p. Izabela Borucińska

 

                 POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

                      ,, Moje ślady w przyszłości, czyli Powiat Miński za 20 lat"

 

WYRÓŻNIENIE - Damian Wąsowski kl. VIIb

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

 

III POWIATOWY KONKURS LITERACKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

                                "Moje ślady w przyszłości, czyli Powiat Miński za  20 lat"

I miejsce- Zofia Kurowska kl. Vc
II miejsce- Wiktoria Kaźmierczak kl. VIIb
Opiekun: p. Monika Marciniak

Powiatowy Konkurs  Literacki „Dokąd zmierzasz Panie?” – „Quo vadis” 


I miejsce- drużyna w składzie: Zofia Abramowska kl. VIIIb
                                                    Aleksandra Mroczek kl. VIIb
                                                    Aleksandra Mazur kl. VIIIa
                                                    Katarzyna Szczęśniak kl. VIIIa

Opiekunowie: p. Monika Marciniak, p. Krystyna Osińska, p. Sylwia Pernach

 

VI Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Razem poza horyzont"


smiley Kategoria Literacka kl. V-VIII
I miejsce- Wiktoria Kaźmierczak kl. VIIb
III miejsce- Zofia Kurowska kl. Vc
Opiekun: p. Monika Marciniak


smiley Kategoria Plastyczna kl. V-VIII
I miejsce- Michał Walewski kl. Vc
II miejsce- Zofia Kurowska kl. Vc
Opiekun: p. Monika Marciniak


smiley Kategoria Plastyczna kl. II-IV
III miejsce- Maria Kurowska kl. Ic
Opiekun: p. Sławomira Wójcik

 

 Zofia Kurowska została laureatką III miejsca w grupie SKILLED w konkursie

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu - Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

opiekun: Katarzyna Kwiatek

ZAWODY MOTOCYKLOWE CROSS-COUNTRY O PUCHAR SOŁTYSA KOSIANEK
(Kosianka Boruty 2 VI 2019)

I miejsce - Arkadiusz Więcko kl. Vb

 

XIII Memoriał Tomka Chrościckiego w Piłce Nożnej
kategoria: Chłopcy Gimnazjum

I miejsce - drużyna z klas ósmych SP KAŁUSZYN

 

Znalezione obrazy dla zapytania aparat fotograficznyII POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „SLEEVEFACE”

wyróżnienie - Weronika Witowska kl. VIIa

opiekun: Izabela Borucińska

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania gazetka szkolna POWIATOWY KONKURS NA GAZETKĘ SZKOLNĄ

II miejsce - redakcja "Tornistra" (gazetka Szkoły Podstawowej w Kałuszynie)

opiekunowie: Magdalena Gójska-Gogol i Izabela Borucińska

 

 KONKURS DIECEZJALNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

MOJA MAŁA OJCZYZNA – konkurs plastyczny

Laureaci: Kornelia Abramowska, kl. II b i Blanka Leszczyńska, kl. V b

opiekunowie: p. Krystyna Sęktas, p. Ewa Paruzal

 

WYNIKI VII POWIATOWEGO KONKURSU JEDNEGO WIERSZA

 

Kategoria klas 0 - IV

I miejsce - Antonina Kopacz - SP w Pustelniku (op. p. Halina Rosińska)

II miejsce - Jagoda Michalik - PSP w Siennicy (op. p. Magdalena Biernat)

III miejsce - Michał Pulik - SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim (op. p. Ewa Zagórska)

Wyróżnienie - Kuba Borkowski - Szkoła Filialna w Dębem Małym (op.p. Lucyna Kulma)

 

Kategoria klas V - VIII

I miejsce - Borys Mierzejewski - SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim (op. p. Małgorzata Szczęsna)

II miejsce - Jakub Ratyński - PSSP w Mińsku Mazowieckim (op. p. Justyna Dziugieł)

III miejsce - Natalia Bojanowska - SP w Siennicy (op. p. Magdalena Biernat)

Wyróżnienie - Natalia Replin - SP w Wierzbnie (op. p. Małgorzata Wąsowska) 

 

XX FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR KUJAW I POMORZA ORAZ MISTRZOSTWA POLSKI FEDERACJI WADF

II miejsce w kategorii Jazz (mistrzostwa) Duet do lat 11 - Oliwia Zagórska kl. Vb

 

XX REGIONALNY PRZEGLĄD AMATORSKICH ZESPOŁÓW TANECZNYCH
BORKI-WYRKI

III miejsce w kategorii show dance duet klasa IV - VI - Oliwia Zagórska kl. Vb

III miejsce w kategorii show-dance formacje kl. IV - VI - Oliwia Zagórska kl. Vb

 

Zobacz obraz źródłowyWOJEWÓDZKI KONKURS 'WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ"

wyróżnienie literackie: Alicja Drabarek klasa Vb

opiekun: Krystyna Osińska

 

 


 XII Powiatowy Konkurs Historyczny

W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Kampania wrześniowa”- test wiedzy

     

 II miejsce- Zofia Kurowska klasa Vc

opiekun- Katarzyna Mroczek

   XIII Europejskie Dni Tańca - Malbork 2019

kategoria: do lat 11, inne formy tańca: mini-formacje

I miejsce - Aleksandra Goźlińska i Zofia Goźlińska

I miejsce - Oliwia Zagórska kl. Vb

kategoria do lat 11, inne formy tańca: duet

I miejsce - Oliwia Zagórska kl. Vb

 

X POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI I PROZY

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl. IIIa

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

 

 ELIMINACJE POWIATOWE 42 KONKURSU RECYTATORSKIEGO "WARSZAWSKA SYRENKA" 

 I miejsce - Klaudia Abramowska kl. Ib

 opiekun - Katarzyna Pawlikowska

 

 

 POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KL.III

                 "MACMILLAN PRIMARY TOURNAMENT"

     II miejsce -  Anastazja Korbel kl.IIIa             

  opiekun: p. Anna Wolska

 

II RUNDA MISTRZOSTW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PZM W CROSS COUNTRY 2019

II miejsce w klasie 65cc - Arkadiusz Więcko kl. Vb

 

 Znalezione obrazy dla zapytania piosenkaXIII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI KABARETOWEJ I TEATRALNEJ

 

I miejsce - Kalina Sołtysiak

II miejsce - Wiktoria Sęktas i "Młodsze Fleciki"

wyróżnienie - Dominika Dmowska i " Starsze Fleciki"

opiekun: p.Agnieszka Broniarek i Wanda Stryczyńska

 

 

  IX POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-ARTYSTYCZNY "QUBEK PEŁEN MATMY"

 wyróżnienie - Damian Wąsowski kl. VIIb

opiekun: Marzena Mroczek

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY  „Z ortografią za pan brat”

Klasy V

1. miejsce – Zofia Kurowska kl. 5c
opiekun: Monika Marciniak

3. miejsce – Oliwia Smolińska kl. 5b
opiekun: Krystyna Osińska

klasy VI

1. miejsce – Bartosz Lewiński kl. 6b
opiekun: Krystyna Osińska

Klasy VII

2. miejsce – Aleksandra Mroczek kl. 7b
opiekun: Monika Marciniak

3. miejsce – Milena Kusy kl. 7c
opiekun: Katarzyna Berska

 

 

 POWIATOWY KONKURS "MŁODZIEŻ PRZECIWDZIAŁA POŻAROM"

KATEGORIA:  SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

II  MIEJSCE -  OLIWIA CHROŚCICKA kl. V b

Opiekun: p. Tomasz Pernach

 

 

Podobny obraz KONKURS TECHNICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH POWIATU MIŃSKIEGO „AKADEMIA MŁODEGO TECHNIKA”

III miejsce drużynowo - Wiktoria Kaźmierczak i Aleksandra Mroczek kl. VIIb

opiekun: p. Ireneusz Wierzbicki

 

XXIV KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ w SIENNICY

kategoria: szkoły podstawowe I-IV

III miejsce - Kalina Sołtysiak kl. III

 

  WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI

wyróżnienie - Michał Czyżewski kl. 7a

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

IX Międzygminny Konkurs Ortograficzny

III miejsce ( kategoria kl. VII-VIII) - Aleksandra Mroczek kl. VIIB

opiekun: p. Monika Marciniak

 

Podobny obrazGMINNY ORSZAK KOLĘDOWY. KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH

kategoria: szkoły podstawowe

I miejce - zespół "Ładne Kwiatki" - Kalina Sołtysiak, Anastazja Korbel, Iga Hetmańska

 

 XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL "INTERSHOW" NOWY TARG 2019

kategoria: folklor

II miejsce - zespół "Kasianiecka"

kategoria: wokal estradowy

III miejsce - Julia Pietrzak

wyróżnienie - Zuzanna Orzepińska

kategoria: taniec nowoczesny

II miejsce - zespół "Eksplozja"

wyróżnienie - Duet I "EKSPLOZJA"
wyróżnienie - Duet II "EKSPLOZJA"

KONKURS LITERACKI  "Słowem malowane, ręcznie kaligrafowane"
wyróżnienie - Oliwia Chrościcka klasa Vb 
opiekun: Krystyna Osińska

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych już za nami.

W tym roku gościli u nas uczestnicy ze szkół w Janowie, Dobrem, Dębęm Wielkim, Rudzienku, Olszycu Szlacheckim oraz z Mińska Mazowieckiego.

A oto laureaci:

kategoria klasa IV

I miejsce Jan Jarzyna ze Szkoły w Janowie

II miejsce Amelia Rutkowska ze Szkoły w Kałuszynie

III miejsce Maciej Kozioł ze Szkoły w Dębem Wielkim

kategoria klasy V-VI

I miejsce Paulina Zduńczyk ze Szkoły w Kałuszynie

II miejsce Kacper Kobeszko ze Szkoły nr 4 w Mińsku Mazowieckim

III miejsce Kinga Laskowska ze Szkoły w Dobrem

kategoria klasy VII-VIII

I miejsce Wojciech Nowak ze Szkoły w Dębem Wielkim

II miejsce Magda Abramowska ze Szkoły w Kałuszynie

III miejsce Jakub Kozłowski ze Szkoły w Dobrem

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

 

 

II PRZEGLĄD PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

PIOSENKA W MUNDURZE 11 XI 2018r.

kategoria soliści 7 - 11 lat 

II miejsce - WIKTORIA SĘKTAS kl. Va

kategoria soliści 12 - 16 lat

wyróżnienie - DOMINIKA DMOWSKA kl.Vc

 

kategoria zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne

II miejsce - zespół KASZTANKI ( starsz grupa Flecików ) 

wyróżnienie - zespół FLECIKI

opiekunowie: Wanda Stryczyńska i Marcin Zadronecki

 

 

UCZNIOWIE KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO POWIATOWEGO ETAPU
KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA POEZJI I PROZY

 

  1. Mroczek Piotr             –   klasa  IIa
  2. Guzek Nikola              –   klasa  IIIa
  3. Lewiński Mikołaj         –   klasa  VIb
  4. Drabarek Alicja           –   klasa  Vb
  5. Pietrzak Laura            –   klasa  VIIIb
  6. Cymbalińska Beata    –   klasa  VIIIb
     

            WYRÓŻNIENIA:

  1. Dybicz Laura               –  klasa  Ia
  2. Kurowska Zofia           –  klasa  Vc

 

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA
 

1.    II miejsce (kategoria kl. VII-VIII SP i III G)- LAURA PIETRZAK   kl. VIII b  opiekun Monika Marciniak

2.   II miejsce (kategoria kl. IV-VI SP)-  MIKOŁAJ LEWIŃSKI  kl. VI b    opiekun Krystyna Osińska
 

Konkurs organizowany przez Kino Helios w Siedlcach

 

Najciekawsze ozdoby na Halloween

  • I miejsce – Szymon Smuga 0a
  • II miejsce – Olga Florowska IIIa
  • III miejsce – Rozalia Abramowska 0b

 

Serdecznie gratulujemy :)

 

Wszystkie prace konkursowe można ogladac na mini wystawie w kinie.

 

 

 


II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL - JESTEŚMY WOLNI ,, O, ZIEMIO POLSKA - Z PIEŚNIĄ I PIOSENKĄ DO NIEPODLEGŁOŚCI " 28.10.2018r.

 

LAUREAT FESTIWALU - ZESPÓŁ ,, KASZTANKI " ( starsza grupa FLECIKÓW )

 

WYRÓŻNIENIE - DOMINIKA DMOWSKA KL. VIc

WYRÓŻNIENIE - ZESPÓŁ FLECIKI

opiekunowie - Wanda Stryczyńska i Marcin Zadronecki

 

XI POWIATOWY PRZEGLĄD PATRIOTYCZNY ,, TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA " 28.10.2018r.

kategoria śpiew

klasy IV-VI

I miejsce - Wiktoria Sęktas kl.Va

I miejsce - Zespół ,, FLECIKI "

 

klasy VII-VIII i gimnazjum

I miejsce - Zespół ,, Kasztanki " ( starsza grupa FLECIKÓW )

opiekunowie: Wanda Stryczyńska i Marcin Zadronecki

 

 

 

POWIATOWY KONKURS PRYRODNICZO-EKOLOGICZNY EKOŻACZEK 2018

kategoria Turniej Wiedzy 

Maciej Kuć - I miejsce i honorowy tytuł Ekożaczka 2018

opiekun  Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

XIX Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych

Karegoria SHOW DANCE MINI FORMACJE

III miejsce - Aleksandra Goźlińska kl. IVa z zespołu " MINI LA FLACA"

 

 

XII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2018"

KATEGORIA TANIEC

III miejsce  - Zofia Goźlińska kl. IVa z zespołu "Dzieciaki"

 

 

 XV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS III

II miejsce - Eliasz Kublik kl. IIIb

opiekun: p. Katarzyna Pawlikowska

 

 POWIATOWY KONKURS LITERACKI "Gdzie są ludzie z tamtych lat, czy czas zatarł ślad?"

I miejsce - Zofia Kurowska kl. IVc

III miejsce - Oliwia Smolińska kl. IVb

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

III miejsce - Milena Kusy kl. VIc

opiekun: p. Sylwia Pernach

 

 POWIATOWY INTEGRACYJNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY
"Razem poza horyzont"

Część literacka:

II miejsce: Wiktoria Kaźmierczak klasa VIb

opiekun: Monika Marciniak

 

II miejsce: Michał Czyżewski kl. VIa

opiekun: Krystyna Osińska

 

III miejsce: Zofia Kurowska kl. IVc

opiekun: Krystyna Osińska

 

Część plastyczna:

I miejsce: Zofia Kurowska klasa IVc

opiekunowie: Krystyna Osińska

 

Znalezione obrazy dla zapytania sienkiewiczPOWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY PT. "HISTORIA POLSKI SŁOWEM MALOWANA - "KRZYŻACY" HENRYKA SIENKIEWICZA

I miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w składzie: Marta Kwiatkowska kl. VIIc, Katarzyna Szczęśniak kl. VIIa, Julia Grzywacz kl. VIIa, Zofia Abramowska kl. VIIb.

opiekunowie: p. Sylwia Pernach, p. Krystyna Osińska, p. Monika Marciniak

XI POWIATOWY KONKURS WIEDZY "OMNIBUS 2018"

wyróżnienie - Wiktoria Kaźmierczak kl. VIb

opiekun konkursu: p. Marzena Mroczek


 

Znalezione obrazy dla zapytania matka boskaETAP DIECEZJALNY KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "NAJPIĘKNIEJSZA SUKNIA MIŁOŚCI DLA NASZEJ KRÓLOWEJ" 

wyróżnienie - Natalia Luśnia kl. IIIa

opiekun: p. Ewa Paruzal

wyróznienie - Maria Borucińska kl. Ib

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 

 WOJEWÓDZKI KONKURS "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ"

 

Ogółem na konkurs zgłoszono 193 książki 250 autorów.

 

Równorzędną nagrodę w kategorii literackiej otrzymała:

Oliwia Smolińska klasa IVb

opiekun: Krystyna Osińska

 

Równorzędne wyróżnienie w kategorii literackiej otrzymała:

Zofia Kurowska klasa IVc

opiekun: Krystyna Osińska

 

 

VI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI JEDNEGO WIERSZA

kategoria: klasy I - III

II miejsce - Kalina Sołtysiak kl. II

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

XII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2018"

kategoria: śpiew

Nagroda Specjalna za najlepiej wykonany utwór z akompaniamentem instrumentalnym na żywo - zespół "Fleciki" 

opiekun - p. Wanda Stryczyńska,p. Marcin Zadronecki

wyróżnienie: Anastazja Korbel kl. II

opiekun: Agata Korbel

 POWIATOWY KONKURS LITERACKI "NA SKRZYDŁACH WYOBRAŹNI"

III miejsce - Katarzyna Szczęśniak kl. VIIa

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

Integracyjny Konkurs Gawędy

"Ziemia Mińska pędzlem, słowem i światłem malowana"

Anna Mroczek  klasa VIIa  - III miejsce

Paweł Pachnik klasa Vb - wyróżnienie

opiekun: Krystyna Osińska

 

 

 POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KL.III

                 "MACMILLAN PRIMARY TOURNAMENT"

     II miejsce -  Eliasz Kublik kl.IIIb                         

  opiekun: p. Ewelina Dudzińska

  III miejsce -  Zuzanna Tylutki kl.IIId

  opiekun: p. Magdalena Kłoszewska

 

Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny

Jakub Skoniecki klasa VIIa - finalista

opiekun: Krystyna Osińska

 

 II POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY "MISTRZ SUDOKU"

I miejsce - Michał Abramowski kl. IVb

II miejsce - Blanka Leszczyńska kl. IVb

III miejsce - Oliwia Smolińska kl. IVb

wyróżnienie - Alicja Drabarek kl. IVb, Jakub Sosiński kl.IVb

opiekun: p. Barbara Pachnik

 

                  XI POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY 

W 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI"

     wyróżnienie-  Aleksandra Mroczek kl. VI B

     opiekun: p. Katarzyna Mroczek

 

 GMINNY PRZEGLĄD POLSKIEJ PIOSENKI W MROZACH

kategoria: kl. I - III

I miejsce - Anastazja Korbel kl. II

II miejsce - zespół "Ładne Kwiatki"

wyróżnienie - Kalina Sołtysiak kl. II

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "WARSZAWSKA SYRENKA" 

kategoria kl. 0- III

II miejsce - Kalina Sołtysiak kl. II

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

IX POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI I PROZY

kategoria kl. I - III

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl. II

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

XII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI KABARETOWEJ I TEATRALNEJ -  21.03.2018r.

kategoria kl. I - III

II miejsce - Kalina Sołtysiak kl. IIa

opiekun: Agnieszka Broniarek

 

kategoria kl. IV - VII

II miejsce - Dominika Dmowska kl. Vc

III miejsce - Wiktoria Sęktas kl. IVa

wyróżnienie - zespół Fleciki

opiekun: Wanda Stryczyńska

 

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO  "WARSZAWSKA SYRENKA"

ETAP GMINNY

 W powiecie będą nas reprezentować :

 Maja Płochocka kl. III a

 Kalina Sołtysiak kl. II a

 Maja Kołak kl. V b

 Julia Zasuwik kl. V b

 Anna Mroczek kl. VII a

 

X TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LATOWICZ
rocznik 2009
najlepszy bramkarz - Krystian Wiechetek kl. IIIb

 

 XXIII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ W SIENNICY 

kategoria: klasy I - III

III miejsce - Anastazja Korbel kl.II

opiekun: p. Anna Wolska

kategoria: klasy IV - VII

II miejsce - Dominika Dmowska kl.Vc

wyróżnienie - Wojciech Korbel kl. Vc

opiekunowie: Wanda Stryczyńska, Ewelina Dudzińska i Agata Korbel

 

Obraz znaleziony dla: komputer VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku"
kategoria: kl. IV - VI; prezentacja multimedialna 

III miejsce  - Wojciech Korbel kl. Vc

opiekun: Izabela Borucińska

 

 

Obraz znaleziony dla: śpiew IX Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędowe Serce Mazowsza"
kategoria: szkoły podstawowe kl. I - III

I miejsce - Anastazja Korbel kl. II (Gminne Centrum Kultury w Mrozach)

opiekun: p . Mariusz Szeląg

 

 

XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIEŚNI I TAŃCA INTERSHOW
ZAKOPANE - NOWY TARG 04-09.01.2018

  kategoria: ludowy taniec

  I miejsce - zespół Kasianiecka

  kategoria: ludowy wokal

III miejsce - zespół Kasianiecka

kategoria: estradowy wokal

III miejsce - Adriana Goździk

III miejsce - Adriana Goździk i Zuzanna Orzepińska

wyróżnienie: Julia Pietrzak

wyróżnienie: Weronika Grabska

wyróżnienie: Anna Mroczek

wyróżnienie: Zuzanna Orzepińska

kategoria: sportowy taniec

I miejsce - grupa "Eksplozja"

I miejsce - Maja Kołak i Roksana Więcko

II miejsce - Anna Mroczek i Weronika Grabska

KRZYŻÓWKA W "ECHU KATOLICKIM"

Krzyżówka ułożona przez Zuzannę Tylutki z klasy IIId została nagrodzona i umieszczona w tygodniku "Echo Katolickie". Gratulujemy!
Opiekun: p. Krystyna Sęktas

 POWIATOWY PRZEGLĄD PIEŚNI MARYJNEJ W MARIANCE 

kategoria: soliści klas IV - VII   

Nagroda specjalna - Wiktoria Sęktas kl. IVa

Nagroda publiczności - Wiktoria Sętas kl. IVa

opiekun: p. Ewa Zalewska

 

kategoria: zespoły klas IV - VII   

Nagroda specjalna - Dominika Dmowska kl. Vc z zespołem wokalnym ze Szkoły Artystycznej
w Mińsku Mazowieckim

 

VIII Międzygminny Konkurs Ortograficzny

III miejsce - Amelia Bielińska kl. Vc

opiekun: p. Katarzyna Berska i p. Sylwia Pernach

 

VI Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Poezji i Prozy Bolesława Leśmiana

kategoria: klasy I - III

II miejsce - Eliasz Kublik kl. IIIb

opiekun: p. Katarzyna Pawlikowska

II POWIATOWY KONKURS LITERACKI "CZYTAM, BO LUBIĘ"

II MIEJSCE- Wiktoria Kaźmierczak kl. VIB

Opiekun: p.Monika Marciniak

WYRÓŻNIENIE- Amelia Bielińska kl. VC

Opiekun: p.Katarzyna Berska

 

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

KATEGORIA KL. IV-V

I MIEJSCE - PAULINA ZDUŃCZYK VC

KATEGORIA KL. VI-VII

III MIEJSCE - WIKTORIA KAŹMIERCZAK VIB

OPIEKUNOWIE

Pani Ewelina Dudzińska i Pani Anna Wolska

 

 

                          10 POWIATOWY PRZEGLĄD PATRIOTYCZNY

                           PLASTYKA - kategoria klasy IV - VII

                                  wyróżnienie - Damian Wąsowski kl.VI b

                                        opiekun: Wanda Stryczyńska

 

 

 

I GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY "EKOKOZIOŁEK"

KATEGORIA KLASY 0-III „ Dbam o czyste powietrze”  

BARTOSZ WIELECHOWSKI - I MIEJSCE  

MACIEJ GROMADOWSKI - II MIEJSCE

NIKOLA GUZEK - III MIEJSCE

OPIEKUNOWIE: Elżbieta Kalisz, Dorota Kobeszko, Agnieszka Broniarek

WYRÓŻNIENIA: MAJA SUROWIEC, AMELIA RUTKOWSKA, ALEKSY CZYŻEWSKI, BARTOSZ ABRAMOWSKI, FABIAN ABRAMOWSKI, DARIA JACKOWICZ, NATALIA LUŚNIA, MARIA BORUCIŃSKA, ALEKSANDRA NAMIĘTA, MAGDALENA WIELECHOWSKA.

OPIEKUNOWIE: A. Brudz, M. Gogol-Gójska,K. Pawlikowska, E. Przybysz, A. Skoniecka,  D. Włodarczyk, Sł Wójcik.

KATEGORIA KLASY IV-VII „Bądź eko a zajdziesz daleko”

MACIEJ KUĆ - I MIEJSCE

                                  KINGA SĘKTAS - II MIEJSCE

                                      ALAN ABRAMOWSKI - III MIEJSCE

                                                                OPIEKUN: Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

WYRÓŻNIENIA: ZOFIA KUROWSKA, ALEKSANDRA MROCZEK, WIKTORIA KAZIMIERCZAK, MARTA KWIATKOWSKA, MAGDALENA WĄSOWSKA, NATALIA RATUSKA, JULIA RUTKOWSKA, JAKUB SKONIECKI, SZYMON ROSŁANIEC, JULIA CEMBROWSKA.

OPIEKUNOWIE: Wiesława Szymańska, Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,, KREW RATUJE ŻYCIE"

 

           kategoria: klasy o - II                                           kategoria: klasy III - IV                                                kategoria: klasy V - VII

        I miejsce - Maria Kurowska - 0c                         I miejsce - Nikolas Robak - kl. IVd                        I miejsce - Roksana Więcko - kl. Vb

      II miejsce - Nikola Guzek - kl. IIa                        II miejsce - Krystian Walecki - kl. IVd                    II miejsce - Aleksandra Grabarek - kl.Vc

    III miejsce - Damian Łukasiak - Ib                      III miejsce - Igor Boruciński - kl.IVa                         III miejsce - Damian Wąsowski - kl. VIb       

        wyróżnienie:                                                       wyróżnienie:                                                          wyróżnienie:

        Izabela Kuć - kl. Ib                                             Otylia Mroczek - kl.IIIa                                            Julia Tlaga - kl.VIIa

        Mateusz Milewski - kl.IIa                                    Karolina Krasna - kl. IIIb                                         Dominika Dmowska - kl.Vc

        Maria Borucińska - kl. Ib                                    Aleksy Czyżewski - kl.IIIb                                        Amelia Bielińska - kl. Vc

                                                                                  Natalia Luśnia - kl. IIIb                                             Kinga Sęktas - kl. VIIa

                                                                                                                                                                   Wiktoria Kaźmierczak - kl. VIb

opiekun: Wanda Stryczyńska

 

 

 

Obraz znaleziony dla: cheerleaderka GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS - III MEMORIAŁ MARIANA DZIĘCIOŁA -
ŁOCHÓW 2017

kategoria: Pom Dance Elite Junior Młodszy

II miejsce - Eksplozja

opiekun: Katarzyna Berska

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 POWIATOWY KONKURS LITERACKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "Nie jestem robotem - potrafię myśleć i mądrze wybierać"

     kategoria: uczniowie klas 3-4

     wyróżnienie: Zofia Kurowska klasa IIIc (praca Zosi - Czlowiek_kontra_robot.rtf)

     Opiekun: Lidia Wierzbicka

 

     kategoria: uczniowie klas 5-6

     wyróżnienie:  Dominika Wójcik klasa VIa

    Opiekun: Krystyna Osińska

 

  KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE" NA NAJCIEKAWSZE ZAGADKI, WYKREŚLANKI, REBUSY, KRZYŻÓWKI

I miejsce - Bartosz Wielechowski kl. IIa

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 

 XIII EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

                                         "ZBIÓRKA MAKULATURY"

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA  PRUSA W KAŁUSZYNIE  - I MIEJSCE

 

 FESTIWAL PIOSENKI I POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI

klasy I - III

kategoria: poezja

I miejsce - Kalina Sołtysiak kl.Ia

kategoria: piosenka

wyróżnienie - Anastazja Korbel kl.Ia

opiekun: p. Anna Wolska

klasy IV - VI

kategoria: piosenka

wyróżnienie - Dominika Dmowska kl.IVc

opiekunowie: p. Ewelina Dudzińska, p. Wanda Stryczyńska

 

VI edycja WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MULTIMEDIALNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ MDK MURANÓW pt.”Cudze chwalicie, swego nie znacie - Europa"

wyróżnienie: Krzysztof Gogol kl. IVc

wyróżnienie: Weronika Leszczyńska kl. IVc

opiekun: p. Izabela Borucińska

XIII POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ WESOŁE NUTKI

klasy I - III

wyróżnienie - Wiktoria Sęktas kl. IIIa

klasy IV - VI

wyróżnienie - Zespół FLECIKI

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

 

V POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI JEDNEGO WIERSZA
klasy I - III
wyróżnienie - Kalina Sołtysiak kl. I
opiekun: p. Agnieszka Broniarek

klasy IV - VI
I miejsce - Bartosz i Mikołaj Lewińscy kl. IVb
opiekun: p. Krystyna Osińska

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ KULTUROMANIAK 2017
KATEGORIA : TANIEC

III miejsce - zespół "Kasianiecka"
opiekunowie: p. Teresa Kowalska i p. Katarzyna Berska

 

IV INTEGRACYJNY POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI "RAZEM POZA HORYZONT"

 Część literacka

kategoria I-III

II miejsce - Zofia Kurowska kl. IIIc (Opiekun: p. Lidia Wierzbicka)

kategoria IV-VI: 

I miejsce - Katarzyna Szczęśniak kl. VIa (Opiekun: p. Krystyna Osińska)

Wyróżnienie - Wiktoria Kaźmierczak kl. Vb (Opiekun: p. Monika Marciniak)

Część plastyczna

kategoria I-III:

I miejsce - Zofia Kurowska kl. IIIc (Opiekun: p. Lidia Wierzbicka)

kategoria IV-VI:

III miejsce - Aleksandra Mroczek kl. Vb (Opiekun: p. Monika Marciniak)

Wyróżnienie - Amelia Patocka kl. Vb (Opiekun: p. Monika Marciniak)

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Eliminacje powiatowe

II miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w składzie: Jakub Chabiera kl. VIc, Marta Kwiatkowska kl. VIc, Bartosz Kwiatkowski kl. V C, Wioleta Szymońska kl. VIa

opiekun - p. Katarzyna Mroczek

XXIV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”

równorzędna nagroda w kategorii literackiej:

Oliwia Smolińska kl. IIIb „Przygody Basi” 

równorzędna nagroda w kategorii edytorskiej:

Oliwia Smolińska kl. IIIb „Przygody Basi” 

równorzędne wyróżnienia w kategorii edytorskiej:

Kinga Mielczarek, Oliwia Chrościcka kl. IIIb „Dziwny sen” 

Alicja Drabarek, Blanka Leszczyńska kl. IIIb „Psie pamiętniki” 

opiekun: p. Dorota Kobeszko

X POWIATOWY KONKURS WIEDZY "OMNIBUS 2017"

klasy I-III

wyróżnienie - Zofia Kurowska kl. IIIc 

opiekun: p. Lidia Wierzbicka

klasy IV- VI

wyróżnienie - Magdalena Wąsowska kl. IVc

opiekun: p. Marzena Mroczek i p. Barbara Pachnik

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT" 2017

III miejsce - Katarzyna Szczęśniak kl. VIa

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

Integracyjny Konkurs Gawędy "Ziemia Mińska pędzlem, słowem i światłem malowana"

Wyróżnienie - Paweł Pachnik kl. IVb

Opiekun: Krystyna Osińska

 

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY - etap powiatowy

Wikotoria Kaźmierczak kl. Vb -III miejsce 

Maciej Kuć kl. IVa wyróżnienie

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

WOJEWÓDZKI KONKURS "EKOKRZYŻÓWKA"

Koło Młodych Przyrodników - wyróżnienie

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

 

 

 

             POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY

„ Polskie drogi do niepodległości – od insurekcji kościuszkowskiej do powstania styczniowego”

kategoria: test wiedzy

wyróżnienie: Anna Mroczek klasa VI A

kategoria: praca plastyczna

I miejsce: Lena Gójska klasa VI C

III miejsce: Kinga Sęktas klasa VI A

 

opiekun: p. Katarzyna Mroczek

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY "MISTRZ SUDOKU"

I miejsce - Paulina Skoniecka kl. IVc

II miejsce - Maria Grzywacz kl. IVb

III miejsce - Julia Zasuwik kl. IVb

wyróżnienie - Maciej Mroczek kl. IVc

opiekun: p. Barbara Pachnik

 

KONKURS RECYTATORSKI "WARSZAWSKA SYRENKA"

etap powiatowy

III miejsce - Kalina Sołtysiak kl. I

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

 

 VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

wyróżnienie Dominika Dmowska kl.IVc

opiekunowie: p. Wanda Stryczyńska, p. Ewelina Dudzińska

 

Obraz znaleziony dla: cheerleader Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders Grand Prix Polski Cheerleaders 2017

Dywizja: Pom Dance Elite
Kategoria: Junior Młodszy

I miejsce - Weronika Grabska kl. IVb i Maja Kołak kl. IVb

II miejsce - Anna Mroczek kl. VIa i Roksana Więcko kl. IVb

opiekun: p. Katarzyna Berska

 

ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY  Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

LAUREATKA - JULIA GRZYWACZ KL. VIA

FINALISTKA - KATARZYNA SZCZĘŚNIAK KL. VIA

OPIEKUN: P. KRYSTYNA OSIŃSKA

 

 XXII KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ W SIENNICY

III miejsce - Dominika Dmowska kl.IVc

opiekunowie: p. Wanda Stryczyńska, p. Ewelina Dudzińska

wyróżnienie - Anastazja Korbel kl.Ia

opiekun: p. Anna Wolska

 

 

II POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"ENGLISH VOCABULARY MASTER"

kategoria: szkoła podstawowa

II miejsce Kinga Sęktas kl.VIa

opiekun: p. Ewelina Dudzińska

 

Obraz znaleziony dla: ksiązka OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI  Z OKAZJI 1050-LECIA CHRZTU POLSKI

kategoria: album

wyróżnienie - Dominika Wójcik kl. VIa

opiekun: Krystyna Osińska

 

Obraz znaleziony dla: język polski Do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego zakwalifikowały się: 

Julia Grzywacz kl. VIa

Katarzyna Szczęśniak kl. VIa

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

 XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIEŚNI I TAŃCA INTERSHOW ZAKOPANE - NOWY TARG

III MIEJSCE kat. wiekowa 1 - zespół "Kasianiecka"

III MIEJSCE kat. wiekowa 1 - zespół "Eksplozja"

opiekunowie: p. Teresa Kowalska, p. Katarzyna Berska

 

I Powiatowy Konkurs Literacki dla Uczniów Klas IV - VI Szkół Podstawowych "Czytam, bo lubię"

I miejsce - Wiktoria Kaźmierczak kl. Vb

opiekun: p. Monika Marciniak

 

Obraz znaleziony dla: ksiązkaI Powiatowy Konkurs Czytelniczy dla Uczniów Klas IV - VI Szkół Podstawowych “Czytam, bo lubię”

III miejsce - Wiktoria Kaźmierczak kl. Vb
(opiekunowie: p. Monika Marciniak i p. Grażyna Michalska)

wyróżnienie - Michał Czyżewski kl. Va 
(opiekunowie: p. Krystyna Osińska i p. Grażyna Michalska)

Powiatowy konkurs „Powiat miński - wymarzone miejsce na wakacje w zgodzie z naturą”.

I miejsce Amelia Bielińska kl. IVc

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 V Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Prozy Henryka Sienkiewicza 
kategoria: klasy I - III

wyróżnienie - Oliwia Smolińska kl. IIIb

opiekun: p. Dorota Kobeszko

 

 GMINNY KONKURS "MULTIMEDIALNA OPOWIEŚĆ O MIEJSCACH W KAŁUSZYNIE, KTÓRE MNIE ZAFASCYNOWAŁY"

I miejsce - Jakub Chabiera kl. VIc i Dominik Piotrkowicz

ex aequo

I miejsce - Wiktoria Kaźmierczak kl. Vb 

 

Powiatowy Przegląd Patriotyczny  "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"  Edycja 2016

kategoria: recytacja

szkoły podstawowe kl. IV - VI

I miejsce - Anna Mroczek kl. VIa

opiekun: p. Krystyna Osińska

              kategoria: śpiew

 

szkoły podstawowe kl. I - III

III miejsce - zespół "Ładne kwiatki" w składzie: Anastazja Korbel kl. Ia, Kalina Sołtysik kl. Ia, Iga Hetmańska kl. IVc i Róża Wojnarowska z Mrozów

szkoły podstawowe kl. IV - VI

wyróżnienie - Dominika Dmowska kl. IVc

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

nagroda specjalna - zespół "Fleciki"

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

 

gimnazja i szkoły średnie:

nagroda specjalna - Dominika Dmowska kl. IVc, Nikola Wąsak kl. Va, Weronika Witowska kl. Va, Marta Lewicka, Karolina Szlifarska i Kinga Mroczek (Gimnazjum w Kałuszynie)

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

XII EDYCJA  WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ZBIÓRKA MAKULATURY  

I MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. B. PRUSA W KAŁUSZYNIE

opiekun: Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl. III

wyróżnienie - Magdalena Wąsowska kl. IIIc

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

 

 XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM
Forum Pismaków 2016

kategoria: szkoły podstawowe

IV miejsce - redakcja gazety „Tornister” 

opiekun: p. Izabela Borucińska

V edycja KONKURSU MULTIMEDIALNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ MDK MURANÓW pt.”Cudze chwalicie, swego nie znacie - Polska"

wyróżnienie: Aleksadra Gniado kl. VIc 

wyróżnienie: Jakub Chabiera kl. Vc

opiekun: p. Izabela Borucińska

 

   POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY                                                  "W 1050 ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI"

I MIEJSCE- Drużyna w składzie: Zuzanna Orzepińska kl. VI a, Małgorzata Grubek kl. VI b, Natalia Jarzębska kl. VI b

                                                                                                           opiekun: p. Katarzyna Mroczek

 

 

 

 

III Konkurs Poezji Obcojęzycznej organizowany przez Zespół Szkół w Wielgolesie

III miejsce Aleksandra Gniado klasa VIc

opiekun: p. Anna Wolska

 

III Integracyjny Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Razem poza horyzont"

część literacka

I miejsce - Magdalena Wąsowska kl. IIIc (opiekun: p. Agnieszka Broniarek)

II miejsce - Oliwia Smolińska kl. IIb (opiekun: p. Dorota Kobeszko)

wyróżnienie - Michał Czyżewski kl. IVa (opiekun: p . Krystyna Osińska)

  

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - etap powiatowy (klasy szóste)

I miejsce Aleksandra Gniado klasa VIa

opiekun: Sylwia Pernach

 Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - etap powiatowy (klasy piąte)

I miejsce Julia Grzywacz klasa Va

opiekun: Krystyna Osińska

 

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI JEDNEGO WIERSZA

II miejsce Anna Mroczek klasa Va

opiekun: Krystyna Osińska

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania starożytne cywilizacje clipartIX Powiatowy Konkurs Historyczny „ Śladami najstarszych cywilizacji”

kategoria: praca plastyczna

III miejsce   Kamila Szostek

opiekun: Katarzyna Mroczek

 

 

 KONKURS
„Policjanci są wśród nas”

Eliminacje rejonowe:

I miejsce – drużyna w składzie: Sebastian Abramowski kl. VIC,  Jakub Chabiera kl. V C,       Bartosz Kwiatkowski kl. IV C

opiekunowie- p. Katarzyna Mroczek i p. Wiesława Szymańska

 

 

X  WOJEWÓDZKI  PRZEGLĄD  TWÓRCZOŚCI  ARTYSTYCZNEJ  KULTUROMANIAK 2016

 

kategoria: śpiew szkoły podstawowe kl.IV - VI

I MIEJSCE - ZESPÓŁ FLECIKI

kategoria: śpiew szkoły podstawowe kl. I - III

WYRÓŻNIENIE - DOMINIKA DMOWSKA kl. IIIc

Opiekun: p. Wanda Stryczyńska

X Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2016

TANIEC, kategoria: szkoły podstawowe kl. IV-VI

III MIEJSCE - EKSPLOZJA

Opiekun: p. Katarzyna Berska

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI POŚWIĘCONY ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI HENRYKA SIENKIEWICZA 

I miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w składzie:

Aleksandra Danowska - kl. VIb

Małgorzata Grubek - kl. VIb

Aleksandra Gniado - kl. VIc

Julia Makowska - kl. VIc

Opiekunowie: p. Monika Marciniak, p. Katarzyna Berska

 

X Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2016

PLASTYKA, kategoria: szkoły podstawowe kl. IV-VI

II MIEJSCE - Maria Berska, kl. IVa

Opiekun: p. Teresa Kowalska

 

 

 X  WOJEWÓDZKI  PRZEGLĄD  TWÓRCZOŚCI  ARTYSTYCZNEJ  KULTUROMANIAK 2016

kategoria: plastyka kl. IV - VI

I MIEJSCE - MAJA LESZCZYŃSKA KL. VIc

WYRÓŻNIENIE - JULIA CEMBROWSKA KL. IVc

Opiekun: p. Wanda Stryczyńska

 

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

 

WYRÓŻNIENIE - DOMINIKA DMOWSKA KL. IIIc

Opiekun: p. Wanda Stryczyńska

 

 

 IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY  etap powiatowy

Aleksandra Gniado - I miejsce

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders  

ZESPÓŁ EKSPLOZJA  

VI MIEJSCE -  ZESPOŁY JUNIOR  FREESTYLE POM   

 MARIA GONTARSKA, PAULINA WĄSOWSKA - I MIEJSCE w CHEER HIP HOP Duety  JUNIOR  

MARIA GONTARSKA, PAULINA WĄSOWSKA - IV MIEJSCE w Freestyle Pom  Duety  JUNIOR

DARIA MARIA MAŃK, ALEKSANDRA KOPEĆ - V MIEJSCE w Freestyle Pom Duety JUNIOR                 

ROKSANA  WIĘCKO, ANNA MROCZEK - V MIEJSCE w POM DANCE  Duety JUNIOR MŁODSZY

WERONIKA GRABSKA,  MAJA KOŁAK - VI MIEJSCE w POM DANCE Duety JUNIOR MŁODSZY
 Opiekun p. Katarzyna Berska

 

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM. KRZYSZTOFA KOLBERGERA „Czaruję słowami o swoich radościach nie-radościach”

III miejsce - Zuzanna Orzepińska kl. VIa

opiekun - p. Krystyna Osińska 

Nagrodzony wiersz:

„Kim będę”

Na pajęczej nici babiego lata wróżę przyszłość,

Kim będę?

Z promieni gwiazd chwytam brylanty przyszłych dni.

Przeglądam się w kropli rosy uczepionej jesiennego liścia.

Cisza,

Niepewność,

Niewiadoma,

Magia.

Moje życie zamknięte w dłoniach, które mają kształt serca.

Czekam,

Tęsknię,

Kocham.

Księżyc zagląda ciekawie przez firankę moich uczuć,

Czyżby on wiedział, że będę…

Sobą.

Znalezione obrazy dla zapytania starożytne cywilizacje clipart IX Powiatowy Konkurs Historyczny 

„ Śladami najstarszych cywilizacji”

kategoria: test wiedzy

III miejsce Zuzanna Orzepińska i Kinga Sara Sęktas

opiekun: Katarzyna Mroczek

Grand Prix Polski Cheerleaders w Garwolinie

II miejsce Freestyle Pom Junior Duet - Julia, Oliwia

III miejsce Freestyle Pom Junior Team

opiekun: p. Katarzyna Berska

XXI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

szkoły podstawowe:

II miejsce: DOMINIKA DMOWSKA KL.IIIc

Opiekun: p. Wanda Stryczyńska, p. Ewelina Pachnik

 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy "Henryk Sienkiewicz - geniusz skupiający w sobie ducha narodu, pełen wyjątkowych zasług jako pisarz epicki"

wyróżnienie: Zuzanna Orzepińska kl.6a

Opiekun: p. Krystyna Osińska

XII Ogólnopolski Konkurs Literacki "O wybitnym Polaku - Henryku Sienkiewiczu - mistrzu powieści historycznej"

szkoły podstawowe - kategoria: Henryk Sienkiewicz

I miejsce - Julia Rutkowska kl. IVa

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

 

 

 

 I POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

„ENGLISH VOCABULARY MASTER”

III miejsce - Aleksandra Gniado kl.VIc

Opiekun: p. Anna Wolska

 

 

 

 

KONKURS NA KRZYŻÓWKĄ ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE"

I miejsce - Wiktor Walędzki kl. IIb

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 

BEACH CUP 2015 - BERLIN

I miejsce - Peewee Freestyle - grupa ""Eksplozja"

III miejsce - Junior Freestyle - grupa "Eksplozja"

 

 POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA POEZJI I PROZY KS. JANA TWARDOWSKIEGO

I miejsce - Karolina Ręczajska kl. VIa

opiekun - p. Krystyna Osińska

Andrzejkowy Turniej Cheerleaders Grand Prix Polski - Łochów 2015

I miejsce w kategorii Group Stunt Mix-Junior - zespół "Eksplozja"

I miejsce w kategorii Cheer Mix Junior Młodszy - zespół "Eksplozja"

I miejsce w kategorii Group Stunt Mix -Junior Młodszy - zespół "Eksplozja"

II miejsce w kategorii Group Stunt All Girl -Junior Młodszy - zespół "Eksplozja"

Opiekun: p. Katarzyna Berska, p. Teresa Kowalska

Wojewódzki Konkurs Poezji im. Stefana Gołębiowskiego

II miejsce - Zuzanna Orzepińska kl. VIa

opiekun - p. Krystyna Osińska

 

 

 

 

 

Powiatowy Przegląd Patriotyczny ,, Tu wszędzie jest moja Ojczyzna "

kategoria : śpiew klasy I - III

II MIEJSCE - DOMINIKA DMOWSKA KL. IIIC

Opiekun Wanda Stryczyńska

kategoria : plastyka klasy I - III

II MIEJSCE - DOMINIKA DMOWSKA KL. IIIC

III MIEJSCE - AMELIA BIELIŃSKA KL. IIIC

Opiekun Agnieszka Broniarek 

 

kategoria : plastyka klasy IV - VI

WYRÓŻNIENIE - JAKUB SKONIECKI KL. V 

Opiekun Wanda Stryczyńska


      

POWIATOWY KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

"EKOŻACZEK 2015" -TURNIEJ WIEDZY

II MIEJSCE      ALEKSANDRA GNIADO KL. VIC

Opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY W CHORWACJI "ISLAND OF TALENT" WYSPA HVAR

I miejsce w kategorii Folk Dance poniżej 16 lat - zespół "Kasianiecka"

 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY W CHORWACJI "ISLAND OF TALENT" WYSPA HVAR

III MIEJSCE w kat. Show Dance poniżej 16 lat - zespół "Eksplozja"

XI edycja "konkursu - Zbiórka makulatury" dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkóø ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego

II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie 

organizator zbiórki w szkole - p. Krystyna Raczyńska

IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ CHEERMANIA ZABRZE

I miejsce w kategorii Cheer All Girl Junior - zespół "Eksplozja"

I miejsce w kategorii Junior Jazz - zespół "Eksplozja "

II miejsce w kategorii Show Dance Pee Wee - zespół "Eksplozja"

I miejsce Solo Dance Junior

Opiekun: p. Katarzyna Berska, p. Teresa Kowalska

 

XI Festiwal Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Mińsku Maz. 

III miejsce - Adriana Goździk kl. VIa

opiekunowie: p. Wanda Stryczyńska i p. Anna Wolska

 

 XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Mediów Szkolnych MAM Forum Pismaków

kategoria: szkoły podstawowe

III miejsce - redakcja gazety „Tornister” 

opiekun: p. Izabela Borucińska

 IX Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak"

kategoria: śpiew
szkoły podstawowe

wyróżnienie - zespół "Fleciki"

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

Powiatowy Integracyjny Konkurs Literacki "Razem poza horyzont"

II miejsce - Zuzanna Orzepińska kl. Va

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

III POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI JEDNEGO WIERSZA

                    I miejsce - ALEKSANDRA GNIADO

                    opiekun - Sylwia Pernach

 

KONKURS „Policjanci są wśród nas”

Eliminacje rejonowe:

I miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w składzie: Sebastian Abramowski kl. VC,  Jakub Chabiera kl. IV C, Igor Lipka kl. VI B

opiekunowie- p. Katarzyna Mroczek i p. Wiesława Szymańska

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Eliminacje powiatowe

I miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Kałuszynie w składzie: Sebastian Abramowski kl. Vc, Maria Gontarska kl. VIc, Mateusz Mroczek kl. VIb, Kamila Szostek kl. Va

opiekun - p. Katarzyna Mroczek

 

KONKURS NA KRZYŻÓWKĄ ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE"

I miejsce - Paulina Skoniecka kl. IIc

opiekun: p. Krystyna Sęktas

KONKURS NA KRZYŻÓWKĄ ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE"

I miejsce - Wiktor Walędzki kl. Ib

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"

I miejsce w kategorii klas V - Aleksandra Gniado kl. Vc

opiekun: p. Sylwia Pernach

 MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEADERS - ŁĄCKO - OCHOTNICA DOLNA

II MIEJSCE Cheer mix junior młodszy - zespół "Eksplozja"

II MIEJSCE Group stunt all girls junior młodszy - zespół "Eksplozja"

opiekun: p. Katarzyna Berska

MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEADERS W KARCZEWIE

I miejsce w kategorii Cheer Team All Girl z nominacją na Mistrzostwa Europy - zespół "Eksplozja"

III miejsce w kategorii Cheer Group Stunt All Girl - zespół "Eksplozja"

III miejsce w kategorii Freestyle Pom Team - zespół "Eksplozja"

opiekun: p. Katarzyna Berska

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zespołów Cheerleaders w ramach Grand Prix Polski 2015

III miejsce w kategorii duety i trzy IV miejsca - zespół Eksplozja

opiekun: p. Katarzyna Berska

II POWIATOWY TURNIEJ TANECZNY "WYTAŃCZYĆ MARZENIA"

III miejsce - zespół "Eksplozja"

opiekun: p. Katarzyna Berska

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki pod patronatem Kuratorium Oświaty w Warszawie „O wiejskich urokach i Oskarze Kolbergu”

I miejsce - Zuzanna Orzepińska kl. Va

opiekun: p. Krystyna Osińska

ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU KURATORYJNEGO Z PRZYRODY

ALEKSANDRA GNIADO KL. VC  LAUREAT

MARIA GONTARSKA KL VIC   FINALISTA

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

GRATULACJE

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędowe serce Mazowsza"

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Zespół Pieśni i Tańca "Kasianiecka".

 

KONKURS NA KRZYŻÓWKĄ ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE"

I miejsce - Maciej Namięta kl. Ib

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 

KONKURS NA KRZYŻÓWKĄ ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE"

I miejsce - Natalia Rudnicka kl. IIIb

opiekun: p. Ewa Paruzal

 

KONKURS NA KRZYŻÓWKĄ ORGANIZOWANY PRZEZ "ECHO KATOLICKIE"

I miejsce - Weronika Witowska kl. IIIa

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 V MIĘDZYGMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 

II miejsce - Aleksandra Gniado kl. Vc

opiekun: p. Sylwia Pernach

Ola zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego.

WOJEWÓDZKI KONKURS KURATORYJNY Z PRZYRODY

 Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:

MARIA GONTARSKA KL. VIC 

ALEKSANDRA GNIADO KL. VC 

opiekun: Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

Gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim konkursu

Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej "Tobie Ojczyzno śpiewamy"

kategoria: kl. I - III

I miejsce - Urszula Włodarczyk i Dominika Dmowska kl. IIc

opiekunowie: p. Agnieszka Broniarek i p. Wanda Stryczyńska

XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Mój Powiat – kraina pełna ekologicznych krajobrazów”

Marta Kwiatkowaska kl. IVc - wyróżnienie

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

 Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego 

kategoria: kl. I - III

laureat - Amelia Bielińska kl. IIc

opiekun: p. Agnieszka Broniarek

Powiatowy Przegląd Patriotyczny "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

kategoria: plastyka kl. IV - VI

III miejsce: Maja Leszczyńska kl.Vc

opiekun: p.Wanda Stryczyńska

 

kategoria: recytacja kl. IV - VI

wyróżnienie: Anna Mroczek kl. IVa

opiekun: p. Krystyna Osińska
 

kategoria: śpiew kl. IV - VI

I miejsce: zespół "Fleciki"

opiekun: p. Wanda Stryczyńska

Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie piosenki śpiewanej w okresie Powstania 
Warszawskiego przyznano zespołowi Fleciki

opiekun: p. Wanda Stryczyńska.

 

JUBILEUSZOWY X OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL CHLEBA

ZESPÓŁ KASIANIECKA

TYTUŁ BOCHNY MIVENY. NAGRODA GŁÓWNA

Opiekunowie: Teresa Kowalska, Katarzyna Berska

JUBILEUSZOWY X OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL CHLEBA

DUET KAROLINA RĘCZAJSKA, JAKUB CHABIERA

NAGRODA SPECJALNA

Opiekunowie: Teresa Kowalska, Katarzyna Berska

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

X Festiwal Piosenki i Poezji Obcojęzycznej dla Szkół Podstawowych

kategoria: piosenka kl.IV-VI

I miejsce - Adriana Goździk kl.Va

Opiekun: p. Anna Wolska

 

X edycja „Konkurs – zbiórka makulatury” dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie

koordynator: p. Krystyna Raczyńska

 IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "BEZPIECZNE WAKACJE"

kategoria kl. IV - VI

II miejsce - Olga Gadomska kl. VIc

opiekun: Izabela Borucińska

Międzyszkolny Konkurs Literacki poświęcony życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza 

kategoria: klasy IV

I miejsce - Zuzanna Orzepińska kl. IVa
opiekun: p. Krystyna Osińska

kategoria: klasy VI

I miejsce - Karina Chrościcka kl. VIa
opiekun: p. Sylwia Pernach

Ogólnopolski Konkurs na album  ”Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas na Tysiąclecia”

I miejsce- Karina Chrościcka klasa VI A

opiekun: Katarzyna Mroczek

XII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS IV-VI

wyróżnienie - Julia Abramowska kl.VIa

opiekun - p. Marzena Mroczek

II Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza
kategoria kl. I - III
II miejsce - Anna Mroczek kl. IIIa
opiekun: p. Ewa Przybysz

 

  FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

     V MIEJSCE-  DRUŻYNA  W SKŁADZIE: MARIA GONTARSKA, NATALIA ZALIWSKA,ŁUKASZ ZDUŃCZYK,OSKAR PLEWKA

opiekun p. Katarzyna Mroczek

 

ETAP REJONOWY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

              I MIEJSCE -  drużyna w składzie: Maria Gontarska, Natalia Zaliwska,Oskar Plewka,Łukasz Zduńczyk

              opiekun:p.Katarzyna Mroczek

 Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2014

kategoria ŚPIEW szkoły podstawowe:

I miejsce i statuetka KULTUROMANIAKA - zespół "Kasianiecka" (opiekun: Teresa Kowalska, Katarzyna Berska)

wyróżnienie - Aleksandra Szczerbowska (opiekun: Wanda Stryczyńska)

 

 Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

III miejsce - Łukasz Zduńczyk kl.VIa

Opiekunowie: p. Magdalena Kłoszewska i p. Ewelina Pachnik

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 

 I miejsce drużyna  w składzie: Maria Gontarska, Natalia Zaliwska, Oskar Plewka i Łukasz Zduńczyk

                opiekun: p.Katarzyna Mroczek

 

 Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas VI

II miejsce - Katarzyna Abramowska kl. VIa

opiekun: p.Sylwia Pernach 

 Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych

Kategoria: klasy IV - VI

„List do papieża z końca świata”

Wyróżnienie – Aleksandra Szczerbowska kl. VIb

opiekun: p. Ewa Paruzal

Kategoria: klasy I - III

 „Maryja – moja Mama”

Wyróżnienie - Paulina Skoniecka kl. Ic

opiekun: p. Krystyna Sęktas

 

GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS O PUCHAR BURMISTRZA TYCZYNA 13 IV 2014R.

ZESPÓŁ EKSPLOZJA

I MIEJSCE CHEER ALL GIRLS JUNIOR MŁODSZY

II MIEJSCE  GROUP STUNT MIX JUNIOR

Opiekun: Katarzyna Berska, Teresa Kowalska

 Ogónopolski Konkurs Gramatyczny 

finalista - Łukasz Zduńczyk kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

 Powiatowy Konkurs dla Szóstoklasistów

III miejsce - Natalia Marciniak kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Ortografia na medal"

finalistka - Natalia Marciniak kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska i p. Monika Marciniak

XXXVII KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA” ETAP GMINNY

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowały się Anna Mroczek kl. IIIa i Kamila Szostek kl. IVa.

 

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM. KRZYSZTOFA KOLBERGERA „CZARUJ SŁOWAMI O SWOICH RADOŚCIACH NIE-RADOŚCIACH”

Wyróżnienie – Nagroda Fundacji IKA - Natalia Marciniak kl. VIc

Opiekun: p. Krystyna Osińska

Tekst wiersza i relacja z podsumowania konkursu i wręczenia nagród - w linku "Wiadomości, ciekawostki"

Zdjęcia z podsumowania konkursu i wręczenia nagród - w "Fotogalerii".

 

LAUREAT XVII MISTRZOSTW POLSKI CHEERLEADERS ŁOCHÓW 2014

ZESPÓŁ EKSPLOZJA

II MIEJSCE CHEER ALL GIRLS JUNIOR MŁODSZY

II MIEJSCE CHEER GROUP STUNT MIX JUNIOR

WYRÓŻNIENIE CHEER GROUP STUNT ALL GIRLS JUNIOR MŁODSZY

Opiekun: Katarzyna Berska, Teresa Kowalska

 

 

 Ogólnopolski Konkurs o Bł. Karolinie Kózkównie

II miejsce - Sandra Żelazna kl. VIc

opiekun - p. Krystyna Osińska

Tekst wiersza - w linku "Wiadomości, ciekawostki"

Zdjęcia z podsumowania konkursu i wręczenia nagród w "Fotogalerii".

 

 

XIX Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Siennicy

kategoria: Szkoła Podstawowa

III miejsce - Kinga Mroczek kl.Vb

Opiekunowie: p. Wanda Stryczyńska i p. Ewelina Pachnik

 

 LAUREAT I POWIATOWEGO TURNIEJU TAŃCA "WYTAŃCZYĆ MARZENIA"

MIŃSK MAZOWIECKI 2014

III MIEJSCE GRUPA EKSPLOZJA

Opiekun: Katarzyna Berska, Teresa Kowalska

 

 LAUREACI GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS GARWOLIN 2014

II MIEJSCE DUET POM DANCE JUNIOR EKSPLOZJA

III MIEJSCE DUET POM DANCE JUNIOR EKSPLOZJA

Opiekun: Katarzyna Berska, Teresa Kowalska

 

Laureaci  wojewódzkiego konkursu  przyrodniczego Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Autor zdjęcia: p. Paweł Chabiera

Julia Abramowska kl VIa

Piotr Grabarek kl VIc

GRATULUJEMY 

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

Konkurs plastyczny z okazji,, 150 rocznicy Powstania Styczniowegoorganizowany przez Gimnazjum w Kałuszynie.

klasy IV-VI:

      I miejsce - Marta Kulawiak kl.Vc

      II miejsce - Maja Leszczyńska kl.IVc

     III miejsce - Patrycja Więch kl.VIa

opiekun: p. Wanda Stryczyńska 

 

 Do Ogólnopolskiego Konkursu Gramatycznego zakwalifikował się
Łukasz Zduńczyk kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

 Konkurs ortograficzny
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Natalia Marciniak kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

X Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy "Poetyckie zauroczenie twórczością Juliana Tuwima"

- wyróżnienie - Justyna Gomółka kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

 

 Międzygminny Konkurs Ortograficzny

II miejsce - Natalia Marciniak kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie na kartach świątecznych"

kategoria: szkoła podstawowa klasy I - III

I miejsce - Kinga Sęktas kl. IIIb 

opiekun: p. Dorota Kobeszko

XI edycja wojewódzkiego konkursu ekologicznego  "Ekologia i ja"

etap wojewódzki

I miejsce Karina Chrościcka kl. VIa

Gratulujemy

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

Powiatowy konkurs pieknego czytania wierszy Juliana Tuwima

Aleksandra Gniado kl IV c  - II miejsce

opiekun Katarzyna Berska

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

kategoria: szkoła podstawowa

III miejsce - Natalia Marciniak kl. VIc

opiekun: p. Krystyna Osińska

 Laureatka Gminnego Konkursu Fotograficznego "Pomniki Pamięci Narodowej w Kałuszynie"

Kategoria klasy I - III:

I miejsce - Maria Berska kl. IIa

X Mały Festiwal Szkolnej Piosenki Żeglarskiej

kategoria: zespoły SP kl. IV - VI

I miejsce - zespół "Kasianiecka'

Laureaci konkursu  przyrodniczego Mazowieckiego Kuratora Oświaty

etap rejonowy

Julia Abramowska kl VIa

Piotr Grabarek kl VIc

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

Gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim

 

 

 XIII Powiatowy konkurs ekologiczny 

„MY-dla przyszłości…chcę żyć w czystym  środowisku?”

               etap powiatowy

wyróżnienie  Karina Chrościcka

opiekun Krystyna Raczyńska vel Wasiluk

 

 Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" 

kategoria: Recytacja
III miejsce -Aleksandra Szczerbowska,

Opiekun: Monika Marciniak

kategoria: Śpiew
I miejsce - Młodsza grupa z zespołu "Fleciki",
II miejsce - Aleksandra Szczerbowska,
III miejsce - Aleksandra Gniado,
Wyróżnienie - Zespóły "Fleciki" i "Kasianiecka".

Opiekun zespołu ''Fleciki'' i nagrodzonych solistów: p. Wanda Stryczyńska

Opiekunowie zespołu "Kasianiecka" - Teresa Kowalska, Katarzyna Berska

16 października 2013r. uczennica klasy  VIc Justyna Gomółka w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla Dzieci i Młodzieży zdobyła następujące nagrody:

- Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Mińsku Maz. za oryginalne wystąpienie w etapie rejonowym;

- zajęła II miejsce w etapie rejonowym;

- Nagroda Specjalna - Talent Roku.

Justyna Gomółka prezentowała dwa teksty: pierwszy o obchodach dnia 12 września w Kałuszynie, drugi tekst o muzyce i swojej rodzinie.

Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu krasomówczego. 

W etapie wojewódzkim Justyna zajęła V miejsce.

Opiekun: Krystyna Osińska