Nawigacja

Szkolne Orły 2020/2021 Szkolne orły 2019/2020 Szkolne Orły 2018/2019 Szkolne orły 2017/2018 Szkolne orły 2016/2017 Szkolne Orły 2015/2016 Szkolne orły 2014/2015 Szkolne orły 2013/2014 Szkolne orły 2012/2013 Szkolne orły 2011/2012 Szkolne orły 2010/2011

Szkolne Orły 2020/2021

Szkolne Orły i uczniowie z najwyższą średnią ocen w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Guzek Nikola                kl. 5a      śr. 5,83

 

Kurowska Zofia            kl. 7c      śr. 5,79

 

Goźlińska Aleksandra   kl. 7a      śr. 5,64

 

Borucińska Maria         kl. 4b      śr. 5,64


Abramowski Alan         kl. 8a      śr. 5,57

 

Rydzewska Maja           kl. 8c      śr. 5,57

 

Wąsowska Magdalena  kl. 8c      śr. 5,57

 

Zduńczyk Paulina         kl. 8c      śr. 5,57

 

Luśnia Natalia              kl. 6a      śr. 5,50

 

Wiechetek Krystian      kl. 6b      śr. 5,50

 

Witon Justyna              kl. 6c      śr. 5,50

 

Abramowski Bartosz    kl. 4b      śr. 5,45

 

Gójski Aleksander        kl. 4b      śr. 5,45

 

Kuć Izabela                   kl. 4b      śr. 5,45

 

Sęktas Wiktoria            kl. 7a      śr. 5,43

 

Bielińska Amelia           kl. 8c      śr. 5,43

 

Łukasiak Damian         kl. 4b      śr. 5,36

 

Goźlińska Zofia             kl. 7a      śr. 5,36

 

Kuć Maciej                    kl. 8d      śr. 5,36

 

Kublik Eliasz                 kl. 6b      śr. 5,33

 

Drabarek Alicja            kl. 7b      śr. 5,29

 

Wąsowska Lena           kl. 4a      śr. 5,27

 

Abramowski Rafał        kl. 4b      śr. 5,27

 

Malicka Zuzanna          kl. 4c      śr. 5,27

 

Sławińska Małgorzata  kl. 4c      śr. 5,27

 

Sołtysiak Kalina            kl. 5a      śr. 5,27

 

Sosiński Jakub             kl. 7b      śr. 5,21

 

Kołak Maja                    kl. 8b      śr. 5,21

 

Gałązka Kacper            kl. 4b      śr. 5,18

 

Karczewska Gabriela    kl. 4b      śr. 5,18

 

Pełka Maja                    kl. 4b      śr. 5,18

 

Kałuska Zuzanna          kl. 5a      śr. 5,17

 

Tylutki Zuzanna           kl. 6d      śr. 5,17

 

Sosińska Oliwia            kl. 7a      śr. 5,14

 

Kusak Zuzanna             kl. 7c      śr. 5,14

 

Branicka Maja              kl. 7d      śr. 5,14

 

Kubuj Maciej                kl. 8a      śr. 5,14

 

Krasnodębska Maja      kl. 8d      śr. 5,14

 

Kveselava Sandro         kl. 4a      śr. 5,09

 

Taciak Barbara             kl. 4c      śr. 5,09

 

Uchmański Przemysław              kl. 4c    śr. 5,09

 

Gołębiewska Oliwia      kl. 5a      śr. 5,08

 

Drwęcka Maja              kl. 6d      śr. 5,08

 

Goździk Julia                kl. 6d      śr. 5,08

 

 

Goźliński Szymon         kl. 6d      śr. 5,08

 

Szczęśniak Jakub         kl. 7a      śr. 5,07

 

Leszczyńska Blanka      kl. 7b      śr. 5,07

 

Namięta Maciej            kl. 7b      śr. 5,07

 

Smolińska Oliwia          kl. 7b      śr. 5,07

 

Zagórska Oliwia            kl. 7b      śr. 5,07

 

Lewiński Bartosz          kl. 8b      śr. 5,07

 

Kwiejda Julia                kl. 4a      śr. 5,00

 

Drewniak Oliwier         kl. 4c      śr. 5,00

 

Chrościcka Amelia       kl. 5a      śr. 5,00

 

Płochocka Maja            kl. 6a      śr. 5,00

 

Bajszczak Magdalena    kl. 6d      śr. 5,00

 

Wierzbicka Natasza      kl. 6d      śr. 5,00

 

Gontarski Mikołaj        kl. 7a      śr. 5,00

 

Mielczarek Kinga          kl. 7b      śr. 5,00

 

Rosłaniec Szymon        kl. 7c      śr. 5,00

 

Lewiński Mikołaj          kl. 8b      śr. 5,00

 

Pachnik Paweł              kl. 8b      śr. 5,00

 

Wójcik Bartosz             kl. 8b      śr. 5,00

 

Gogol Krzysztof            kl. 8c      śr. 5,00

 

Dmowska Dominika     kl. 8c      śr. 4,93

 

Mroczek Maciej            kl. 8c      śr. 4,93

 

Skoniecka Paulina        kl. 8c      śr. 4,93

 

Kuć Adrianna               kl. 6a      śr. 4,92

 

Wielechowska Magdalena           kl. 6a    śr. 4,92

 

Krasna Karolina            kl. 6b      śr. 4,92

 

Mroczek Piotr              kl. 4a      śr. 4,91

 

Stachowicz Nikola        kl. 4a      śr. 4,91

 

Abramowska Kornelia kl. 4b      śr. 4,91

 

Milewska Maja             kl. 4b      śr. 4,91

 

Sadoch Zuzanna           kl. 4c      śr. 4,91

 

Wrzosek Martyna         kl. 4c      śr. 4,91

 

Chrościcka Oliwia         kl. 7b      śr. 4,86

 

Surowiec Mateusz        kl. 7b      śr. 4,86

 

Michalik Natalia           kl. 7c      śr. 4,86

 

Zasuwik Julia                kl. 8b      śr. 4,86

 

Dąbrowski Stanisław   kl. 5a      śr. 4,83

 

Mroczek Paweł             kl. 6d      śr. 4,83

 

Zasuwik Karina             kl. 4b      śr. 4,82

 

Włodarczyk Szymon     kl. 4c      śr. 4,82

 

Wąsowska Milena        kl. 4c      śr. 4,80

 

Grabska Weronika       kl. 8d      śr. 4,79

 

Grzywacz Anna             kl. 6c      śr. 4,75

 

Abramowska Julia       kl. 6d      śr. 4,75

 

 

Jędrzejkiewicz Julia     kl. 6d      śr. 4,75