Tytuły, które posiada nasza szkoła

Nasze odznaczenia

Medal Pro Memoria

Medal
Mazowieckiej
Niezapominajki

Medal Opiekuna
Miejsc Pamięci Narodowej

Odznaka za zasługi
dla ZKRPiBWP

Medal Marszałka
Józefa Piłsudskiego

Medal 25-lecia WOŚP

Krzyż Patriotyczny

Witamy na naszej stronie!

Drodzy Goście, Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Miło nam, że odwiedziliście naszą stronę. Znajdziecie tu wszystkie przydatne informacje, bieżące wiadomości z życia szkoły. Dowiecie się i zobaczycie na zdjęciach, co dzieje się w naszej placówce. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu, okaże się przydatna i będziecie tutaj często zaglądać.

Strona istnieje od października 2013r.

Klasy 5, 6 i 7

PW Junior pragnie pomóc uczniom w bardziej świadomym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Kim chcę zostać?”.

PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla nastolatków. Wszystko odbywa się prawie tak, jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy PW prowadzą regularne wykłady i ćwiczenia w pracowniach PW. W przystępny i praktyczny sposób młodzież poznaje wiele zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz wydziały PW.

W związku z reformą oświaty, Politechnika Warszawska zmodyfikowała inicjatywę PW Junior. Bazując na podstawie programowej opracowaliśmy autorskie zajęcia z przedmiotów ścisłych. Od ubiegłego roku tworzymy przewodnik „Gdzie coś wartościowego z przedmiotów ścisłych można znaleźć w Internecie?”

Rekrutacja do liceów w maju 2019r. będzie bardzo trudna, gdyż „nakładają” się 2 roczniki – jeden kończący szkołę podstawową oraz drugi gimnazjum, a miejsc w liceach raczej nie przybędzie. Chcemy aktywnie wesprzeć juniora w tym trudnym okresie.

Obecnie trwa rekrutacja na rok akademicki 2018/19.

Dotychczasowe 6 edycji PW Junior pokazało niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. Jednakże PW Junior to przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.pwjunior.edu.pl.

Pomagamy rozwijać potencjał Juniorów

Klauzula informacyjna

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów o ochronie danych osobowych „RODO” podajemy treść Klauzuli informacyjnej, z którą prosimy się zapoznać: Klauzula informacyjna

• Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie