- Regulamin pracowni komputerowej
- Kolonie w Łebie
- MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI W BUŁGARII - 21-31 VIII 2013
- Regulamin biblioteki szkolnej
- Regulamin stołówki szkolnej
- Regulamin świetlicy szkolnej
- Regulamin sali gimnastycznej
- Pan zajęć nauczycieli A - G
- Plan zajęć nauczycieli J - L
- Plan zajęć nauczycieli M - O
- Plan zajęć nauczycieli P - R
- Plan zajęć nauczycieli S - T
- Plan zajęć nauczycieli W - Z
- Grzegorz Polkowski
- Iwona Pawlukowska
- Katarzyna Lewandowska
- Grzegorz Kurpiewski
- TOMASZ CHROŚCICKI
- KATARZYNA PAWLAK
- ALINA WŁODARCZYK
- ALDONA KOPCZYŃSKA
- Problem otyłości dosłownie "przybiera na wadze"
- KSIĄDZ PIOTR NOWICKI
- SIOSTRA ANNA MROCZEK
- ABSOLWENCI - NAUCZYCIELE SP KAŁUSZYN
- ADAM DEKARCZYK
- o. STANISŁAW CELESTYN NAPIÓRKOWSKI
- JOLANTA ABRAMOWSKA
- Agnieszka Jarzec
- Dr Monika Szydłowska-Jakimiuk
- Ciekawostki o Kałuszynie
- mjr Aneta Szymczak
- Elżbieta Osiadacz
- Kolonie i obóz sportowo - taneczny w Międzywodziu
- Emil Noiński
- Andrzej Wocial
- Bożena Kulawiak
- ks. Julian Feliks Chrościcki
- Katarzyna Pawlikowska
- Wakacyjne warsztaty Flecików
- Kasianiecka w Chorwacji
- Artur Pyziński
- Paweł Gójski
- Beata Wąsowska - Robak
- Alicja Wąsowska
- Krzysztof Kalisz
- Radosław Chrościcki
- Iwona Budzyńska - Malinowska
- Szkolny regulamin korzystania z darmowych podręczników lub materiałów edukacyjnych
- Regulamin wycieczek szkolnych
- Oktawia Patocka
- Galeria zielonej szkoły 2007
- Galeria zielonej szkoły 2008
- Galeria zielonej szkoły 2009
- Galeria zielonej szkoły 2011
- Galeria zielonej szkoły 2012
- Galeria zielonej szkoły 2013
- Galeria zielonej szkoły 2014
- Galeria zielonej szkoły 2016
- Fleciki na warsztatach w Sandomierzu
- Ewelina Długaszek
- Waldemar Włodarczyk
- Wanda Stryczyńska
- Paweł Wocial
- Stanisław Mejszutowicz
- Beata Krążała
- Wojciech Patocki
- Henryka Sęktas
- Marcin Malicki
- Tekstowa podstrona
- Rafał Abramowski
- Krzysztof Wierzbicki
- Regulamin uczniów dojeżdżających
- Maciej Godlewski
- Anna Andrzejkiewicz
- Zespół Eksplozja
- Monika Marciniak
- Klauzula informacyjna
- Marta Klukowska
- Róża Włodarczyk
- Podsumowanie projektu "100 km na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości'
- Arkadiusz Czyżewski
- Patrycja Kaźmierczak
- Adrian Boruc
- Regulamin dyżurów nauczycielskich
- Radosław Tkaczyk
- Ewa Lipka
- Czesław Wąsowski
- Karol Noiszewski
- Mariusz Kondraciuk
- Życzenia ze Szkoły Podstawowej w Żakowie
- Aniela Rudnicka
- Giganci programowania
- Bartosz Kobylski
- Regulamin nauki zdalnej ucznia SP Kałuszyn
- Ks. Jacek Wąsowski
- Magdalena Witon
- Urszula Nosowska
- Piotr Walewski
- Anna Laskowska
- Skrzaciki 2
- 1AS
- Testowa
Plan zajęć nauczycieli J - L
HANNA KACZOREK
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8.15 - 9.00 1. 0A 0A 0A 0A 0C 9.10 - 9.55 2. 0A 0A 0A 0A 0A 10.05 - 10.50 3. 0A 0A 0A 0A 0A 11.00 - 11.45 4. - 0A 0A 0A 0A 12.00 - 12.45 5. - 0A 0C, 1A 0A 0A 13.00 - 13.45 6. - - - 0A (do 14.00) 1 (do 14.00) 13.55 - 14.40 7. - - - 1C (do 15.00) IC 3A (do 15.00) 14.45-15.30 8. ELŻBIETA KALISZ
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8.15 - 9.00 1. 2A 2A 2A 2A - 9.10 - 9.55 2. 2A 2A 2A 2A 2A 10.05 - 10.50 3. 2A 2A 2A - 2A 11.00 - 11.45 4. 2A 2A - 2A 2A 12.00 - 12.45 5. 2A - 2A 2A 2A 13.00 - 14.00 6. - - - - ŚW. 14.00 - 15.00 7. - - - - ŚW. DOROTA KOBESZKO
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8.15 - 9.00 1. - 3A 3A 3A 3A 9.10 - 9.55 2. 3A - 3A 3A 3A 10.05 - 10.50 3. 3A 3A - 3A - 11.00 - 11.45 4. 3A 3A 3A 3A 3A 12.00 - 12.45 5. 3A 3A 3A 3A 3A 13.00 - 13.45 6. ZKK 3A, 3C, 4C
(do 14.00)ZKK 0A 0C
(do 14.00)-
ZKK 1C, 1A
(do 14.00)- 13.50 - 14.35 7. - ZKK 6A
(do 14.55)
- 14.40 - 15.25 8. - - MAGDALENA KOMAR
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8.15 - 9.00 1. 1C 3B 3C 1B 2A 9.10 - 9.55 2. 1B 3A 3B 1C 1A 10.05 - 10.50 3. 1A 2B 3A 2A 2C 11.00 - 11.45 4. - 2C - 3C 2B 12.00 - 12.45 5. - - 0C 0C - 13.00 - 14.00 6. - - - - - 14.00 - 15.00 7. - - - - - BEATA KOPCIŃSKA
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 7.30-8.15 0. ZW 8 8.15 - 9.00 1. - 6B - - 9.10 - 9.55 2. - 6A 7A - 4A 10.05 - 10.50 3. - - 4A 7A - 11.00 - 11.45 4. 4A 7A 6B 4A 6A 12.00 - 12.45 5. 6A 4A 6A 6A 6B 13.00 - 13.45 6. 6B - KJP 6B 7A 13.55 -14.40 7. 7A - - 14.45-15.30 8. - JOLANTA KOPCZYŃSKA
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 7.00 - 8.00 0. B (od 7.30) ŚW. ŚW. - ŚW. 8.00 - 9.00 1. B B B - B 9.10 - 9.55 2. B B B - B 10.05 - 10.50 3. B B B B B 11.00 - 11.45 4. - B B B B 12.00 - 12.45 5. - B B B B 13.00 - 14.00 6. - B ŚW. B B 14.00 - 14.40 7. - B B B B (do 15.00) 14.45 - 15.30 8. - B B B MAGDALENA KOSMALSKA
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8.15 - 9.00 1. 6C 4A - 4A 4B 9.10 - 9.55 2. 4A 6C - 4A 4B 10.05 - 10.50 3. 8D 6C - 8D 8D 11.00 - 11.45 4. 8D - 4B 4B - 12.00 - 12.45 5. - 7A 6C 8D - 13.00 - 13.45 6. 7A 7A - 7A - 13.55-14.40 7. KJA 14.45-15.30 8. KATARZYNA KWIATEK
DZWONKI LEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8.15 - 9.00 1. 4A 4A 4B 9.10 - 9.55 2. 6C 4A 4B 10.05 - 10.50 3. - 4C 4A 11.00 - 11.45 4. 4A - 4C - 12.00 - 12.45 5. 4A 6C - 4A 6C 13.00 - 13.45 6. 6C 4A - 6C - 13.55 - 14.40 7. ZDW 6 - KM