• Moduł linków 2

• Klasa sportowa - tenis stołowy - archiwum

• Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym – Zamienie 2020

W dniach 15-16 stycznia bieżącego roku, w Zamieniu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W zawodach tych reprezentowali naszą szkołę następujący uczniowie klasy sportowej Va: w kategorii dziewcząt – Julia Gujska, Otylia Mroczek – Andrzejkiewicz oraz Natalia Luśnia, zaś w kategorii chłopców – Maksymilian Sawiak, Igor Przyborowski i Jakub Tomasiuk. Chłopcy wyszli z grupy i awansowali do ćwierćfinału. Natomiast dziewczęta dotarły do półfinału. W walce o III miejsce przegrały, z pechowym już dla naszej szkoły przeciwnikiem – grupą z Latowicza.

Zaznaczyć należy, że jest to nasz pierwszy turniej tej rangi, a wynik plasuje nas w czołówce powiatu – IV miejsce. Trenerem grupy jest pan Jacek Chodubski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

klasy sportowej V a

W ostatnią środę tj. 11 grudnia postanowiliśmy w ramach „Mikołajek” spędzić aktywnie czas. Wyjechaliśmy na siedleckie lodowisko, gdzie doskonaliliśmy jazdę na łyżwach. Sprawiło nam to nieoczekiwanie mnóstwo radości. Przednia zabawa zintegrowała jeszcze bardziej naszą grupę, pomagaliśmy sobie wzajemnie przy każdym potknięciu rozwijając jednocześnie poczucie wspólnoty klasowej. Po godzinie szaleństwa na lodzie udaliśmy się do kina Helios. Tam czekała na nas mikołajkowa projekcja filmu „Magiczne święta Ewy”. Film z łatwością wprowadził nas w świąteczny klimat. Lekko zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i w pozytywnym, prawie świątecznym nastroju wróciliśmy do szkoły i domów.

Pozostałe zdjęcia w "Fotogalerii".

V Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Dębem Wielkim

Dnia 8 grudnia 2019 roku w hali sportowej w Dębem Wielkim odbył się ostatni turniej tenisa stołowego w ramach cyklu turniejów o Puchar Starosty Mińskiego. Przypominamy, że zawody zorganizowało Stowarzyszenie „Sports4 Kids” przy współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim. Uczestniczyliśmy (uczniowie klasy Va) w tych zawodach już po raz drugi. Każdy uczeń brał udział w zmaganiach indywidualnych. Tym razem Natalia Luśnia zajęła IV miejsce, po zaciętej rywalizacji z dziewczętami w swojej kategorii wiekowej 4-6. Wszyscy uczestnicy dostali w ramach wyróżnienia wyjątkowe medale. Pomimo tego, że nasi chłopcy nie zdobyli żadnego medalu to i tak zasługują na pochwałę za godne reprezentowanie naszej szkoły. Wyróżniony statuetką został również trener Jacek Chodubski za profesjonalne przygotowanie grupy do zawodów.

Więcej zdjęć -w "Fotogalerii".

V Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Dębem Wielkim Podobny obraz

Dnia 28 września 2019 roku w hali sportowej w Dębem Wielkim odbyła się piąta już edycja tenisowych zmagań w ramach Powiatowego Cyklu Turniejów o Puchar Starosty Mińskiego. Zawody zorganizowało Stowarzyszenie „Sports4 Kids” przy współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim. Nasi uczniowie z klasy sportowej wyjechali po raz pierwszy na taki Turniej i mierzyli się z wieloma uczestnikami w swojej kategorii wiekowej – kl.4-6. Najlepszą naszą uczestniczką okazała się Julianna Gujska, która zajęła V miejsce! To wyjątkowe wyróżnienie, biorąc pod uwagę fakt, że przeciwnicy trenowali kilka lat dłużej od nas. Wszyscy nasi tenisiści spisali się znakomicie godnie reprezentując szkołę, za co zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami za udział w zawodach. Po tak wyczerpującym i pełnym emocji Turnieju, w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w restauracji MacDonald, gdzie dzięki dofinansowaniu Pana Dyrektora mogliśmy się posilić i szybko zregenerować siły ;-)