Nawigacja

Lista nauczycieli

 
 
Elżbieta Abramowska opiekunka w klasie 0
 
 
Zofia Abramowska pani woźna
 
 
Jacek Bartosiak pan konserwator
 
 
Maria Bartosiak zastępca dyrektora, nauczyciel historii
 
 
Katarzyna Berska nauczyciel jęz. polskiego
 
 
Joanna Bielińska nauczyciel wych. fizycznego
 
 
Katarzyna Bogusz psycholog
 
 
Agnieszka Borucińska pedagog szkolny
 
 
Izabela Borucińska nauczyciel informatyki
 
 
Agnieszka Broniarek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Anna Brudz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Paweł Chabiera specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
 
 
Jacek Chodubski nauczyciel wych. fizycznego
 
 
Barbara Chrościcka nauczyciel matematyki
 
 
Małgorzata Chrościcka logopeda
 
 
Ewa Cudna pani kucharka
 
 
Ewelina Dudzińska nauczyciel jęz. angielskiego
 
 
Agnieszka Friedek pani woźna
 
 
Magdalena Gójska - Gogol nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Maria Grabarska pani woźna
 
 
Anna Idycka opiekun podczas dowozu dzieci
 
 
Anna Jackiewicz pani kucharka
 
 
Elżbieta Kalisz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Magdalena Kłoszewska nauczyciel jęz. angielskiego
 
 
Dorota Kobeszko nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Beata Kopcińska nauczyciel j. polskiego
 
 
Jolanta Kopczyńska nauczyciel wych. świetlicy i bibliotekarz
 
 
Magdalena  Kosmalska nauczyciel jęz. angielskiego
 
 
Teresa Kowalska koordynator artystyczny
 
 
Stanisław Krasny Pan przeprowadzający dzieci przez ulicę
 
 
Katarzyna Kwiatek nauczyciel matematyki i informatyki
 
 
Monika Marciniak nauczyciel jęz. polskiego i historii
 
 
Grażyna Michalska nauczyciel bibliotekarz
 
 
Katarzyna Mroczek nauczyciel historii, WOS-u i techniki
 
 
Marzena Mroczek nauczyciel matematyki i informatyki
 
 
Aneta Nowacka pani sekretarka
 
 
Teresa Nowicka pani woźna
 
 
Justyna Olkowicz-Gut nauczyciel jęz. polskiego
 
 
Barbara Pachnik nauczyciel matematyki
 
 
Marek Pachnik dyrektor szkoły
 
 
Ewa Paruzal katecheta
 
 
Katarzyna Pawlikowska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Sylwia Pernach pedagog szkolny i nauczyciel wspomagający
 
 
Mariusz Prekurat nauczyciel wych. fizycznego
 
 
Dariusz Przybyłko animator sportu
 
 
Ewa Przybysz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Renata Pytkowska pani kucharka
 
 
Krystyna  Raczyńska nauczyciel biologii i chemii
 
 
Jerzy Roguski nauczyciel matematyki, techniki i w-f
 
 
Teresa Sadoch pani woźna
 
 
Małgorzata Sękelewska pani intendentka
 
 
Krystyna Sęktas katechetka
 
 
Ks. Jerzy Skłucki katecheta
 
 
Annna Skoniecka nauczyciel edukacji przedszkolnej
 
 
Wanda Stryczyńska nauczyciel muzyki i plastyki
 
 
Elżbieta Styś nauczyciel wspomagający, pedagog
 
 
Milena Szaniawska nauczyciel edukacji przedszkolnej
 
 
Wiesława Szymańska nauczyciel przyrody i biologii
 
 
sekretariat urzędu sekretariat
 
 
Agnieszka Wąsowska pani woźna
 
 
Alicja Wąsowska logopeda, wych. świetlicy
 
 
Edyta Wąsowska opiekun podczas dowozu dzieci
 
 
Agnieszka  Wierzbicka z-ca dyrektora szkoły, logopeda
 
 
Joanna Wierzbicka psycholog
 
 
Lidia Wierzbicka nauczyciel geografii
 
 
Ireneusz Wierzbicki nauczyciel matematyki, fizyki i informatyki
 
 
Dominika Włodarczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Alina Włodarczyk-Kurpiewska nauczyciel doradztwa zawodowego
 
 
Monika Wocial-Chmielewska nauczyciel edukacji przedszkolnej
 
 
Anna Wolska nauczyciel jęz. angielskiego i rosyjskiego
 
 
Sławomira Wójcik nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
 
Ewa Zalewska katecheta
 
 
Monika Zawadzka opiekun podczas dowozu dzieci
 
 
Iwona Żukowska nauczyciel jęz. rosyjskiego i edb