• Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

• IV edycja konkursu rok 2021/2022

• IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Nauka języka obcego nie istnieje w oderwaniu od jego historii i kultury. Język jest tworem żywym, który nieustannie rozwija się i zmienia, jest jak lustro, które odbija wszystko, co tworzy oraz o czym myśli człowiek.Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zrodził się z potrzeby promowania tej idei. 10 maja w naszej szkole miała miejsce jego czwarta edycja. Uczniowie z sześciu  szkół z powiatu mińskiego zmierzyli się w dwóch kategoriach.

Zwycięzcami w kategorii klas IV-VI zostali:

I   miejsce - Paweł Ziędalski ze Szkoły Podstawowej w Hucie Mińskiej

II  miejsce - Michał Miller ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie

III miejsce - Szymon Wiśniewski ze Szkoły Podstawowej w  Grodzisku

Zwycięzcami w kategorii klas VII-VIII zostali:

I   miejsce - Oliwia Smolińska ze Szkoły Podstawowej w Kałuszynie

II  miejsce - Oliwia Bartyzel ze Szkoły Podstawowej w Pustelniku

III miejsce - Natasza Blacharska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w  zdobywaniu wiedzy o krajach, w których króluje język Shakespearea.

Aby obejrzeć zdjęcia z konkursu, kliknij w zdjęcie