Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2020/2021


Po lekcjach uczniowie mogą rozwijać swe zainteresowania:

  • w kołach: jęz. polskiego, jęz. angielskiego, jęz. rosyjskiego, geograficznym, historycznym, matematycznym, informatycznym, biologicznym i biblijnym;
  • na zajęciach SKS-u i treningach w klasach sportowych;
  • w zespole ludowym 'Kasianiecka';
  • w zespole tanecznym 'Eksplozja';
  • w zespole instrumentalno - wokalnym 'Fleciki';
  • w grupie teatralnej "Skrzaciki";
  • podczas redagowania gazetki szkolnej "Tornister";
  • podczas zajęć na basenie.

 

 

Służymy także wsparciem i pomocą specjalistów:  psychologa, pedagogów, logopedów, reedukatorów. Prowadzone są zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacyjne, socjoterapeutyczne, z zakresu wsparcia psychologicznego i pedagogicznego, logopedyczne, terapia ręki oraz gimnastyka korekcyjna.

Wykaz zajęć można znaleźć tutaj. 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Trening kl. 5a (p. Joanna Bielińska);
  • "Fleciki" (p. Wanda Stryczyńska);

7 godz. lekcyjna (13.55 - 14.40)

  • Trening kl. 6a (p. Jacek Chodubski);
  • Trening kl. 5a (p. Joanna Bielińska)
  • Koło biologiczne (p. Wiesława Szymańska);

8 godz. lekcyjna (14.45 - 15.30)

  • Trening kl. 6a (p. Jacek Chodubski);
  • "Fleciki" (p. Wanda Stryczyńska);

 

 

WTOREK

 

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Gimnastyka korekcyjna kl. 0c
    (p. Joanna Bielińska);

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Koło jęz. angielskiego kl. II
    (p. Magdalena Kłoszewska)
  • Gimnastyka korekcyjna kl. Ia
    (p. Joanna Bielińska);

7 godz. lekcyjna (13.55 - 14.40)

  • Koło jęz. angielskiego kl. IVb  (p. Anna Wolska);
  • Koło historyczne kl. V i VI (p. Katarzyna Mroczek);
  • Koło matematyczne (p. Katarzyna Kwiatek);
  • Trening kl. 6a (p. Jacek Chodubski);

8 godz. lekcyjna (14.45 - 15.30)

  • Gazetka szkolna "Tornister"
    (p. Magdalena Gójska - Gogol);
  • Trening kl. VIa (p. Jacek Chodubski);
  • SKS dziewcząt kl. VII - VIII (p. Joanna Bielińska);
  • SKS chłopców (p. Mariusz Prekurat);
  • Zajęcia z projektu mPotęga kl. 8b i 8c
    (p. Barbara Pachnik)

 

ŚRODA

 

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Trening kl. 5a (p. Joanna Bielińska);
  • Gimnastyka korekcyjna kl. IIIa
    (p. Wiesława Szymańska);
  • Koło jęz. polskiego kl. 4a i 4b
    (p. Beata Kopcińska);

7 godz. lekcyjna (13.55 - 14.40)

  • Trening kl. 5a (p. Joanna Bielińska)
  • Koło geograficzne kl. V - VIII
    (p. Lidia Wierzbicka);

8 godz. lekcyjna (14.45 - 15.30)

  • Koło polonistyczne kl. VIIId
    (p. Monika Marciniak);
  • Koło chemiczne kl. VII - VIII
    (p. Krystyna Raczyńska)
  • Koło informatyczne kl. IV - VI
    (p. Izabela Borucińska) 
  • SKS dziewcząt kl. VII - VIII (p. Joanna Bielińska);
  • SKS chłopców (p. Mariusz Prekurat);
9 godz. lekcyjna (15.35 - 16.20)
  • SKS chłopców (p. Mariusz Prekurat);

 

CZWARTEK

 

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Gimnastyka korekcyjna kl. IIIab
    (p. Joanna Bielińska);

7 godz. lekcyjna (13.55 - 14.40)

  • Koło jęz. angielskiego kl. VIa, VIb
    (p. Ewelina Dudzińska);
  • Koło teatralne kl. I - III "Skrzacik"
    (p. Dorota Kobeszko i p. Agnieszka Broniarek);
  • Trening kl. 5a (p. Joanna Bielińska);

8 godz. lekcyjna (14.45 - 15.30)

  • Koło jęz. rosyjskiego kl. VIII
    (p. Iwona Żukowska);
  • Trening kl. 5a (p. Joanna Bielińska)

14.00 - 16.30

  • Wyjazd na basen (p. Mariusz Prekurat
    i p. Justyna Olkowicz-Gut);

 

 

PIĄTEK

 

0 godz. lekcyjna (7.30 - 8.15)

  • Koło polonistyczne kl. VIIIc
    (p. Katarzyna Berska)

5 godz. lekcyjna (12.00 - 12.45)

  • Gimnastyka korekcyjna kl. 0b
    (p. Wiesława Szymańska);

6 godz. lekcyjna (13.00 - 13.45)

  • Trening kl. 6a (p. Jacek Chodubski);
  • Koło biblijne kl. 4 (p. Ewa Paruzal);
  • Zajęcia artystyczno-manualne
    (p. Alicja Wąsowska)

7 godz. lekcyjna (13.55 - 14.40)

  • Trening kl. 6a (p. Jacek Chodubski);
  • SKS chłopców (p. Mariusz Prekurat);

8 godz. lekcyjna (14.50 – 15.35)

  • Przygotowanie do egzaminów z jęz. polskiego
    kl. VIIa (p. Justyna Olkowicz-Gut);
  • ​​​​​​​SKS chłopców (p. Mariusz Prekurat);

 

 

SOBOTA

 

10.00 - 12.00

  • grupa "Eksplozja (p. Katarzyna Berska)
  • zespół "Kasianiecka" (p. Katarzyna Berska
    i p. Teresa Kowalska)