• Wiadomości, aktualności, ciekawostki

• NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE

• Padł kolejny rekord WOŚP  w sztabie Kałuszyn. Na obecną chwilę mamy 72 520,61 zł.

To jeszcze nie jest oficjalny wynik zbiórki, ale juz teraz możemy cieszyć się i dzielić się z Wami tą radosną nowiną!!!

Dziękujemy!!!

P.S. ZOSTAŁO NAM JESZCZE KILKA WOŚPOWYCH KOSZULEK DAMSKICH I MĘSKICH, KALENDARZE I OBRAZY. GDYBY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM, ZAPRASZAMY DO PANI TERESY KOWALSKIEJ DO KOŃCA TEGO TYGODNIA.

• DZIĘKUJEMY!!!

• Po raz kolejny wyniik sztabu w Kałuszynie pokazuje, że ludzi o wielkich sercach jest naprawdę bardzo dużo. I co roku udowadniamy wspólnie, że nawet w małym miasteczku mogą dziać się cudowne rzeczy, którym przyświeca jeden cel - zbiórka pieniędzy na WOŚP.

Kto by przypuszczał, że jeden wolontariusz może zebrać do puszki 3035zł? Kto by pomyślał, że łącznie zebraliśmy ze wszystkich aktywności 59 192,46zł? Oczywiście, to nie jest ostateczne rozliczenie. Ale ta kwota pokazuje, że chcieć, to móc. I dlatego dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałej sumy!

Sztab WOŚP Kałuszyn

• Wiadomości z ostatniej chwili WOŚP

• Dzień dobry w Dniu Finału

Gramy z Mazowszem Mazowsze serce Polski

Na hali gimnastycznej przygotowujemy się do przyjęcia gości - mieszkańców gminy Kałuszyn i wszystkich gorąco zapraszamy.

Działalność rozpoczęły: kawiarenka Złap Oddech, stoisko rękodzielnicze oraz kiermasz książki. Każdy znajdzie coś dla siebie - smaczne ciasta, chleb ze smalcem, pyszną kawę i świetny kryminał do poduszki

Przypominamy, że podczas koncertu finałowego odbędzie się licytacja gadżetów orkiestrowych oraz sprzedaż darów, wśród których znajdziecie piękne obrazy mazowieckich krajobrazów, hafty diamentowe, drewniane zabawki, anioły, kubasy i inne ciekawe przedmioty.

Zakończył się fantastyczny turniej tenisa stołowego w Szkole Podstawowej w Kałuszynie. Sportowe zmagania w ramach 32. Finału WOŚP odbywały się w trzech kategoriach. Zawody były pełne pasji i emocji, a wszyscy świetnie się bawili

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za organizację, a wszystkim przybyłym za wielkie serce .

Zwycięzcom gratulujemy

OSP Wąsy już zagrała z Mazowszem organizując bieg wokół wsi Wąsy dla dzieci i młodzieży.

Odbył się także pokaż sprzętu ratowniczego, a zebrane pieniądze zasiliły puszki wolontariuszy, za co serdecznie dziękujemy.

Strażakom, zawsze chętnym do współpracy, przesyłamy wielkie serducho

Gra z nami Biblioteka Publiczna w Kałuszynie Zapraszamy na Kiermasz Książki w hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.

• GRAMY Z MAZOWSZEM

• Post Z FB:
              Cześć Wspaniali Ludzie Dobrych Serc ❤
              Ze sztabu WOŚP w Kałuszynie przesyłamy Wam dzisiaj kolejną radosną
              nowinę, która pięknie wpisała się na karcie naszego sztabowego dziennika
              📖
              Z dumą ogłaszamy, że Partnerem naszego wydarzenia GRAMY Z MAZOWSZEM jest
              Samorząd Województwa Mazowieckiego  Mazowsze serce Polski
              💙
              To niezwykłe wsparcie jest jak promyk słońca na naszej sztabowej drodze,
              dodając nam skrzydeł do zorganizowania niesamowitego finału! 🚀 Dzięki
              tej współpracy, serca Mazowsza biją razem z nami, w jednym rytmie
              Dobroci i Pomocy! 💓
              Niech ta wspaniała nowina wypełni Wasze serca radością i jeszcze
              większym entuzjazmem dołączenia do nas w dniu finału! 🤗🎶
              Udostępniajcie i grajcie z nami 😁
              #WOSP #FinałWOSP #GramyZMazowszem #DziennikSztabowy
            • PROGRAM 32. FINAŁU WOŚP W KAŁUSZYNIE*

• Wszystkie aktywności wośpowe będą odbywały się
              w Szkole Podstawowej w Kałuszynie.
              Zapraszamy na ul. Pocztową 4.

28 stycznia 2024r. (niedziela)

od. godz. 7.00 kwestowanie do puszek;

godz. 10.00 - Turniej Tenisa Stołowego

godz. 10.00 - Wośpowe morsowanie (Zalew Karczunek)

godz. 11.00 - 20.00 - Kawiarenka "Złap oddech"

godz. 11.00 - 20.00 - Kiermasz Rękodzieła. Różności.

godz. 12.00 - 20.00 - Kiermasz książek Biblioteki Publicznej z Kałuszyna

godz. 16.00 - 20.00 - Występy zespołów (kolejność przypadkowa):

• "Kasianiecka",
              • "Eksplozja",
              • "Fleciki",
              • tańce uczniów klas drugich,
              • zumbowy taniec w wykonaniu grupy dorosłych ćwiczących pod kierunkiem  Joanny Pomarańskiej;
              • Orkiestra Dęta im. Św. Jana Pawła II
              • wokalne prezentacje w wykonaniu solistek - absolwentek naszej szkoły: Agnieszka Olszewska, Julia Pietrzak i Wiktoria Sęktas.

godz. 16.00 - 20.00 - Licytacja gadżetów i darów orkiestrowych w przerwach między występami. (kilka przedmiotów, które będą licytowane)

godz. 20.00 - Zakończenie finału WOŚP w Kałuszynie. Liczenie pieniędzy.

* Program może jeszcze ulec drobnym zmianom

Kilka dodatkowych informacji:

1. W naszym sztabie do puszek zbiera pieniądze 50. wolontariuszy, w tym 38. z naszej szkoły, 6. ze Szkoły Podstawowej w Janowie, 4. ze Szkoły Podstawowej w Grębkowie i 2 z Mińska Maz.

2. Zapraszamy do przekazywania przedmiotów i voucherów, które będą licytowane podczas koncert finałowego.  Liczymy na Państwa wielkie serca :)